W naszej szkole

  • Spotkanie z Policjantem

    Dnia 17 maja odbyło się w naszej szkole spotkanie z panią Elżbietą Konowałek z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej w Lublinie oraz dzielnicowym naszego rejonu sierż. szt. Cezarym Jurakiem. Spotkanie podzielone było na dwie części. Pierwsza część przeznaczona była dla uczniów klas IV-VIII. Głównym tematem spotkania była odpowiedzialność nieletnich w świetle prawa. W ramach warsztatów szkoleniowych przeprowadzonych przez psychologa policyjnego, uczniowie naszej szkoły zostali zapoznani z przepisami prawa dotyczącymi ponoszenia odpowiedzialności za stosowanie przemocy zarówno słownej,  psychicznej, jak i fizycznej względem innych osób. Zostały wyjaśnione pojęcia cyberprzemocy, jakie są jej postacie oraz jak jej unikać, a także gdzie szukać pomocy gdy sami jej doświadczymy. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w dyskusji. Zadawały dużo pytań, które miały na celu w pełni zrozumieć istotę tych zagrożeń w trosce o własne bezpieczeństwo i innych osób. Druga część spotkania odbyła się z udziałem dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniów klas I-III. Zostały poruszone zagadnienia dotyczące bezpiecznych zachowań zarówno w szkole, w gospodarstwie domowym, jak i na drodze. Pani psycholog przypomniała również jak należy postępować ze zwierzętami, głównie z psami i jaką w razie niebezpieczeństwa przyjąć pozycję obronną. Jeden z uczniów zaprezentował pozycję obronną tzw. pozycję „żółwia”.

    Bardzo dziękujemy pani Elżbiecie Konowałek i naszemu dzielnicowemu panu Cezaremu Jurakowi za wizytę w naszej szkole i udzielenie wielu cennych wskazówek, tak ważnych w otaczającej nas rzeczywistości.

    Dodała: A. Zubrzycka

  • Konkurs recytatorski

    Dnia 10 maja uczennice naszej szkoły wzięły udział w gminnych eliminacjach do XXXVIII Małego Konkursu Recytatorskiego. Wzięło w nim udział aż 52 recytatorów reprezentujących wszystkie szkoły z terenu Gminy Wojciechów. Naszą szkołę reprezentowały w kategorii klas I – III: Julia Grzegorczyk, Klaudia Tarka oraz Anna Borkowska. W kategorii klas IV – VI: Julia Czerniec, Natalia Grudzień, Natalia Dwornikiewicz oraz Aleksandra Kozak. Występy naszych podopiecznych zostały docenione przez jury. Wyróżnienia otrzymały Klaudia Tarka oraz Julia Czerniec. Nagrodę oraz nominację do Eliminacji Powiatowych w Nałęczowie otrzymała Julka Grzegorczyk. Serdecznie gratulujemy dziewczynkom!!!

    Dodała: K. Masiukiewicz

     

     

  • Konkurs ,,W królestwie słowa i obrazu"

      W dniu 16 maja 2019 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w V Międzyszkolnym Konkursie  ,, W Królestwie słowa i obrazu " organizowanym przez Szkołę Podstawową im. S. Marusarza w Wojciechowie. Konkurs adresowany dla uczniów klas I-III i IV- VI  przebiegał pod hasłem ,,Lektury naszych rodziców".  Uczniowie mieli możliwość uczestniczenia zarówno w konkursie plastycznym jak i pięknego czytania. W sumie do konkursu w Wojciechowie  wpłynęło ponad 80 prac plastycznych. Prace konkursowe będące projektem okładki do jednej z wybranych książek z prezentowanego  zestawu lektur wykonali:

    Bartłomiej Filipiak kl.2

    Angelika Barwiak kl. 2 

    Karolina Pietras kl. 2

     Stanisław Wargocki. kl.2   

    Wiktor Celejewski kl. 3     

    Julia Grzegorczyk kl.3 

    Aleksandra Kozak kl. 6

    Tytuł Mistrz Obrazu w kategorii klas I- III otrzymał Bartłomiej Filipiak. Natomiast Aleksandra Kozak została wicemistrzem klas IV-VI. 

    W konkursie pięknego czytania zaprezentowali się uczniowie przygotowani pod kierunkiem p. R. Skowrońskiej

    i E. Wącior:

    Anna Borkowska kl.3

    Wiktor Celejewski kl.3

    Klaudia Tarka kl.3

    Julia Czerniec kl.4

    Wiktoria Gałecka kl.5

    Damian Barwiak kl.6 

    Tytuł  Mistrz Słowa w kategorii klas młodszych zdobyła Klaudia Tarka. Wicemistrzem w kategorii klas starszych została Wiktoria Gałecka , a wyróżnienie zdobyła Julia Czerniec. 

    Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i drobne upominki ufundowane przez organizatorów. Laureaci zaś  otrzymali nagrody książkowe, wręczone przez Pana Wójta  Artura Markowskiego i Panią Dyrektor Jolantę Dudę.  Konkurs był okazją nie tylko do zaprezentowania swoich talentów, ale także wzajemnego zintegrowania z uczestnikami  z innych szkół przy mile spędzonych chwilach i wspólnym poczęstunku.

    Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszej nauce.

     

    Dodała E. Ryba

     

  • Sprawozdania finansowe za 2018rok

    Sprawozdanie finansowe za rok 2018 naszej szkoły zostało zamieszczone na stronie BIP Gminy Wojciechów i znajduje się pod adresem:


  • Akademia z okazji rocznicy uchwalenia konstytucji 3 maja.

    Naród, który nie zna swojej przeszłości,

    umiera i nie buduje przyszłości”

    Jan Paweł II

     

    W tym roku mija 228 lat od uchwalonej 3 maja 1791 roku ustawy regulującej ustrój prawny Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Powszechnie przyjmuje się, że Konstytucja 3 maja była pierwszym w Europie i drugim na świecie nowoczesnym, spisanym takim dokumentem.  Z tej okazji uczniowie klasy VIII przygotowali część artystyczną przypominającą wydarzenia tamtych dni, ludzi będących twórcami ustawy oraz to jak ważnym wydarzeniem dla kraju było uchwalenie Konstytucji. Starali się również odpowiedzieć w niej na pytania, czym jest dla nich Ojczyzna, Naród, Wolność. Występ odbył się w szkole w dniu 26 kwietnia. Uczniowie zaprezentowali przygotowaną część artystyczną również w kościele w dniu 3 maja przed sumą odpustową.

    Dodała: D. Kołodziejczyk

  • Teatrzyk kukiełkowy

           2 kwietnia 2019 r gościliśmy w naszej szkole teatrzyk kukiełkowy, który zaprezentował bajkę Czerwony Kapturek. Pomimo tego, że bajka znana jest wszystkim dzieciom, zarówno przedszkolaki jak i uczniowie klas I-IV z dużym zainteresowaniem oglądały przedstawienie.

    Dodała: J.Wieczorek

     

     

  • Zajęcia otwarte dla Rodziców

          W 3 kwietnia w odbyły się zajęcia otwarte - warsztaty dla rodziców. W tym dniu dzieci były wyjątkowo szczęśliwe i od rana z niecierpliwością wyglądały swoich rodziców. Celem zajęć było przybliżenie dzieciom tradycji Świąt Wielkanocnych, wzmacnianie więzi emocjonalnej z rodzicami oraz czerpanie radości ze wspólnej zabawy podczas wykonywania dowolnej ozdoby świątecznej. Dzieci z pomocą mam wykonały palmy oraz stroiki, które zostały przekazane na kiermasz zorganizowany przez Radę Rodziców.

    Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za udział w zajęciach. Wasza obecność sprawiła, że dzieci czuły się dumne i szczęśliwe.

    Dodała: J.Wieczorek

     

     

  • Życzenia wielkanocne

    WIOSENNA PRZERWA ŚWIĄTECZNA  (18-23.04.2019r.)

     

    Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,

    przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością.

    Radosnego, wiosennego nastroju,

    serdecznych spotkań w gronie rodziny

    i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja"

    życzy

    Dyrektor oraz społeczność SP w Łubkach

     

  • Informacja dotycząca strajku

    Od dnia 9 kwietnia 2019r., zajęcia w Szkole Podstawowej w Łubkach będą odbywały się zgodnie z planem zajęć.

    Dyrektor szkoły

    Szanowni Rodzice

    W związku z tym, że prawdopodobnie od poniedziałku 8.04.2019r. większość pracowników naszej szkoły przystąpi do strajku, może nastąpić odwołanie zajęć. Działania szkoły będą uzależnione od zasięgu strajku, tzn. od liczby strajkujących pracowników i tych, którzy do strajku nie przystąpią. W miarę możliwości będą prowadzone zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Termin zapowiedzianego protestu zbiega się z zaplanowanymi egzaminami zewnętrznymi: 15,16 i 17 kwietnia - egzamin ósmoklasisty. Egzamin jest priorytetem, dlatego komisja egzaminacyjna postanowiła nadzorować jego przebieg.

    W szkole będzie pracował sekretariat. Informacje na temat rozwoju wydarzeń będą przekazywane na bieżąco w formie komunikatów na stronie internetowej szkoły oraz w dzienniku elektronicznym.

    Bardzo proszę o zrozumienie w tej trudnej sytuacji

    Dyrektor szkoły

  • Konkurs wielkanocny

    Znalezione obrazy dla zapytania gify wielkanocne

    Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w konkursie na najładniejszą ozdobę wielkanocną.

    Może to być : palma, stroik, kurczak, pisanka lub inna forma według własnego pomysłu związana ze Świętami Wielkanocnymi.

    Rękodzieło można oddawać w szkole do 4 kwietnia 2019 r . Wszystkie prace po ocenie jury / uczniowie, rodzice, nauczyciele/ zostaną przekazane Radzie Rodziców na kiermasz, który odbędzie się w niedzielę 7 kwietnia. Uzyskany dochód będzie przeznaczony na zakup strojów sportowych dla reprezentacji szkolnej.

    Zapraszamy do udziału. 

    Samorząd Uczniowski i Rada Rodziców 

          

     

     


     

  • 21 marca - Pierwszy Dzień Wiosny inaczej

    Tego dnia przedszkolaki oraz uczniowie klasy I wyjechali do Lublina na spektakl pt. Księżniczka na ziarnku grochu. Uczniowie mieli okazję zobaczyć inną, nowoczesną wersję tej bajki. Następnie udaliśmy się do Centrum Rozrywki Magic Park. Zjeżdżalnie, baseny z kulkami, ścianki wspinaczkowe oraz wiele innych atrakcji sprawiły u dzieci wiele radości. Dla niektórych uczniów była to pierwsza wizyta w takim miejscu. Wycieczka należała do udanych. Wszystkim rodzicom uczestniczącym w wyjeździe serdecznie dziękujemy za pomoc.

    Dodała: p. J. Wieczorek

  • Smacznie, zdrowo, kolorowo

    Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Dzięki niemu mamy energię do działania oraz lepiej koncentrujemy się na wykonywanych zadaniach. W celu edukacji zdrowotnej przedszkolaki oraz uczniowie klasy I poznali zasady zdrowego odżywiania, prawidłowego zachowania się przy stole oraz bezpieczeństwa podczas przygotowywania posiłku a następnie samodzielnie wykonali piękne i zdrowe kanapki. Śniadanie było przepyszne!

    Dodała: p. J. Wieczorek

     

  • Konkurs Wiedzy Prewencyjnej "Jestem Bezpieczny"

    Dnia 22 marca 2019r. odbył się w naszej szkole I Etap Konkursu Wiedzy Prewencyjnej "Jestem Bezpieczny" zorganizowany przez Komendę Miejską Policji w Lublinie. Głównym celem konkursu jest upowszechnianie wiedzy o zagrożeniach, z jakimi młodzi ludzie mogąspotykać się w swym codziennym życiu, jak ich unikać oraz gdzie do kogo mogą zwrócić się o pomoc. Do konkursu przystąpiło 21 uczniów z klas IV-VI. Zadaniem uczniów było rozwiązanie testu i udzielenie prawidłowej odpowiedzi na każde z 20 pytań. Do kolejnego etapu zakwalifikowało się po jednym uczniu z klasy,  którzy uzyskali największą liczbę punktów. Na kolejnym etapie konkursu naszą szkołe reprezentowali będą następujący uczniowie:

    •  Dawid Olech - kl. IV
    •  Wojtek Grudzień - kl. V
    •  Amelia Grudzień - kl. VI

     

    Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy, zaś zwycięzcom życzymy powodzenia na kolejnym etapie.

    Dodała: A. Zubrzycka

  • Poszukiwanie wiosny w Poleskim Parku Narodowym

    W tym roku zupełnie  inaczej niż w latach ubiegłych  obchodziliśmy pierwszy dzień wiosny. Zazwyczaj były to konkursy, lekcje na wesoło prowadzone przez uczniów najstarszej klasy i palenie marzanny- kukły symbolizującej zimę.

    W czwartek 21 marca 2019 roku wybraliśmy się na wycieczkę do Chełma  i Poleskiego PN. 

    Pierwszym punktem programu było zwiedzanie zabytkowej kopalni kredy, która stanowi  unikatową pozostałość górnictwa kredowego w Europie. Po znajdującym się w niej wielopoziomowym kompleksie  korytarzy i komór powstałych w wyniku wielowiekowej eksploatacji kredy piszącej oprowadziła nas pani przewodniczka-ciekawie opowiadając historię tego miejsca. Trasa turystyczna ma ok. 2 km długości i położona jest pod centralną częścią starego miasta. Na jej szlaku oglądaliśmy ekspozycje dotyczące  archeologii, górnictwa kredy oraz historii miasta. W podziemiach  spotkaliśmy  się z opiekunem ukrytych tam skarbów- Duchem Bieluchem. Spotkanie wywołało wiele emocji. Władca podziemi okazał się jednak przyjazny dla turystów. Po wyjściu z kopalni był czas na zakup pamiątek.

    Następnie odwiedziliśmy księdza kanonika Mieczysława Bochenka wieloletniego proboszcza naszej łubkowskiej parafii, który dwa lata temu odszedł  na emeryturę i jest obecnie rezydentem w parafii  pod wezwaniem Przenajświętszej Trójcy. Spotkanie było realizacją obietnicy jaką złożyliśmy Księdzu w czasie pożegnania z nim. Podczas wizyty podziwialiśmy wschodnie wpływy w wystroju  kościoła położonego na jednym z chełmskich wzgórz. 

    Po słodkim poczęstunku i wspomnieniach wyruszyliśmy w podróż do Urszulina, gdzie znajduje się Ośrodek Dydaktyczno – Administracyjny Poleskiego Parku Narodowego.  Tam odwiedziliśmy   „Ośrodek Ochrony Żółwia Błotnego", w którym od września do maja można oglądać małe żółwie błotne. Obecnie znajduje się tam ok. 500 szt. małych żółwi, które w maju  zostaną wypuszczone do naturalnego środowiska.

    Potem obejrzeliśmy film przedstawiający bogatą florę  i faunę  Parku wynikającą z różnorodności znajdujących się tam siedlisk, głównie torfowisk i bagien. Wiele z  występujących tam unikatowych  gatunków jest objętych ochroną.

    W drodze do Urszulina wstąpiliśmy na dydaktyczną ścieżkę ,, Czahary” ( tzn. porośnięte krzewami mokradła), położoną na terenie kompleksu Bagno Bubnów. Jest  to idealne miejsce dla wielu gatunków ptaków wodno-błotnych. To także doskonałe miejsce dla żurawi, których parę widzieliśmy w locie nad bagnami.

    Był to dydaktyczny wyjazd podczas którego mogliśmy stwierdzć, że wiosna nadeszła. Zaobserwowaliśmy  to w budzącej się do życia przyrodzie: baziach na wierzbach, kwitnących przylaszczkach, przylatujących kluczach żurawi, pojawiających się bocianach, wesołych odgłosach  ptaków i coraz wyższej temperaturze.

    Pogoda nam sprzyjała, humory dopisywały więc zadowoleni powróciliśmy późnym popołudniem do Łubek.

    Dodała : D. Kołodziejczyk

  • "Młodzież Zapobiega Pożarom"

        Dnia 13 marca w Szkole Podstawowej w Wojciechowie odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". W turnieju udział wzięli uczniowie ze szkół podstawowych i III klasy gimnazjum z terenu gminy Wojciechów. Celem turnieju jest popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania nwa wypadek pożaru, praktycznych umiejętności posługiwania się sprzętem gaśniczym, wiedzy na temat techniki pożarowej, organizacji ochrony przeciwpożarowej oraz historii i tradycji ruchu strażackiego.  Po sprawdzeniu testów wypełnionych przez uczestników, jury ogłosiło wyniki i nagrodziło wszystkich uczestników. W tym roku, naszą szkołę reprezentował Kacper Tarka - uczeń klasy VIII, który zajął II miejsce w eliminacjach gminnych oraz Damian Barwiak - uczeń klasy VI, który zajął IV miejsce w drugiej grupie wiekowej. Wszystkim uczestnikom turnieju bardzo serdecznie gratulujemy, zaś zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów na kolejnym etapie. Dziękujemy również Organizatorom i SP w Wojciechowie za zorganizowanie, przeprowadzenie Turnieju Wiedzy Pożarniczej oraz atrakcyjne nagrody.

    Dodała: A. Zubrzycka

     

     

     

  • Pierwsza pomoc

        4 marca nasze przedszkolaki odwiedziła Pani Marta Brodowska. Poprowadziła ona warsztaty z pierwszej pomocy dla dzieci w formie pluszakowych animacji teatralnych. W zaczarowany świat ratownictwa medycznego zabrały nas Sęp Daniel, Świnka Pe i Królica Anna, którzy podczas swojej wycieczki napotykali na różne niebezpieczeństwa. Bohaterowie animacji w zabawny sposób przekazali dzieciom umiejętności wzywania pomocy, tworzenia opatrunków, opatrywania złamań, stłuczeń czy postępowania przy utracie przytomności. Przedszkolaki dowiedziały się do czego służy urządzenie AED oraz w jaki sposób należy się nim posługiwać. Dzieci miały tez okazję same poćwiczyć bandażowanie kończyn. Bardzo dziękujemy Pani Marcie za ciekawe i pouczające spotkanie. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

    Dodała: K. Masiukiewicz

  • Warsztaty pszczelarskie

        28 stycznia 2019 r. gościliśmy w naszej szkole właściciela pasieki IMAGO z Podkarpacia, który odwiedza szkoły z programem „Pszczoły nasi mali przyjaciele”.                                                                                                                                                          Podczas spotkania omówione zostały podstawy pszczelarstwa. Dzieci wzbogaciły swoją wiedzę na temat: Czym jest pszczoła?  Jaka jest hierarchia pszczół w ulu?, Jak zmieniało się pszczelarstwo na przestrzeni lat ? Mogły zobaczyć  strój i wyposażenie pszczelarza jak również przymierzyć ten strój. Zaprezentowana została także żywa pszczela rodzina. Większość uczniów po raz pierwszy miała okazję z bliska obserwować królową oraz zgromadzone wokół niej robotnice.  Na zakończenie uczniom zostały wykonane pamiątkowe zdjęcia w stroju bartnika oraz wręczone dyplomy.

    Dodała J. Wieczorek

    Galeria

  • Zebranie z Rodzicami

    Dnia 31 stycznia (czwartek) 2019r. o godz.13.30

    odbędzie się zebranie z Rodzicami,

    podsumowujące wyniki nauczania i zachowania w pierwszym semestrze.

    Serdecznie zapraszamy

  • Spotkanie opłatkowe

        Dnia 21.12.2018 roku odbyło się w naszej szkole spotkanie opłatkowe poprzedzone jasełkami. Tematem przewodnim spotkania były słowa kolędy: „Bóg się rodzi”.  Uczniowie klasy VIII i III zaprezentowali przedstawienie opowiadające o tych radosnych wydarzeniach.

        Na wstępie Pan Dyrektor przypomniał o tradycji świątecznej w Polskich domach, powitał obecnych: ks. proboszcza Marka Jaworskiego, nauczycieli, pracowników szkoły oraz przybyłych rodziców.

        Część artystyczna przeplatana była kolędami i pastorałkami śpiewanymi przez uczniów naszej szkoły przy akompaniamencie muzyki płynącej z akordeonu w wykonaniu pana Leszka Iwaniaka. Odczytany został fragment Ewangelii : „Z narodzeniem Jezusa Chrystusa było tak. Po zaślubinach Matki Jego, Maryi, z Józefem, wpierw nim zamieszkali razem, znalazła się brzemienną za sprawą Ducha Świętego. Mąż Jej, Józef, który był człowiekiem sprawiedliwym i nie chciał narazić Jej na zniesławienie, zamierzał oddalić Ją potajemnie. Gdy powziął tę myśl, oto anioł Pański ukazał mu się we śnie i rzekł: Józefie, synu Dawida, nie bój się wziąć do siebie Maryi, twej Małżonki; albowiem z Ducha Świętego jest to, co się w Niej poczęło. Porodzi Syna, któremu nadasz imię Jezus, On bowiem zbawi swój lud od jego grzechów. A stało się to wszystko, aby się wypełniło słowo Pańskie powiedziane przez Proroka: Oto Dziewica pocznie i porodzi Syna, któremu nadadzą imię Emmanuel, to znaczy: „Bóg z nami”. Zbudziwszy się ze snu, Józef uczynił tak, jak mu polecił anioł Pański wziął swoją Małżonkę do siebie”, a następnie wszyscy podzieliliśmy się opłatkiem, złożyliśmy sobie życzenia świąteczne i noworoczne. Nasze spotkanie opłatkowe zakończyło się ogłoszeniem wyników konkursu bożonarodzeniowego pod hasłem: „Najładniejsza ozdoba choinkowa”. W tegorocznym konkursie najwięcej głosów otrzymały ozdoby choinkowe wykonane przez: Alberta Malinowskiego (kl. VIII), Mateusza Sadziuka (kl. VII), Dominikę Zubrzycką (kl. VIII), Anię Borkowską (kl. III), Klaudię Tarka (kl. III). Zarówno zwycięzcy konkursu, jak i pozostałe osoby, które wzięły udział w konkursie otrzymali słodkie nagrody. Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców, za co bardzo serdecznie dziękujemy. Wszystkim uczniom gratulujemy ciekawych pomysłów i talentów oraz życzymy nowych inspiracji w Nowym Roku. Po uroczystościach szkolnych, wszyscy udaliśmy się do kościoła na wspólna Mszę świętą rozpoczynającą rekolekcje parafialne. 

    Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

     

     Dodał: Łukasz Gnaś

  • Mikołajowy wyjazd klas młodszych do Lublina

    11.12.2018

     W dniu 11 grudnia 2018r. dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I-III uczestniczyły w wycieczce szkolnej do Lublina.                                   Celem wyjazdu było zwiedzanie Muzeum Lubelskiego na Zamku oraz wizyta w Centrum Rozrywki Magic Park. W  muzeum dzieci miały możliwość obejrzenia kilku wystaw tematycznych.Na początku była to wystawa archeologiczna prezentująca  życie w różnych epokach: kamienia, brązu, żelaza. Następnie pod kierunkiem  pani przewodnik zobaczyliśmy Galerię Malarstwa Polskiego od XVII do XIX wieku, zawierającą blisko 140 obrazów, wystawy: Monety i  Medale na Ziemiach Polskich od X do XX w., Śladami Przeszłości,  Najdawniejsze Dzieje Ziemi Lubelskiej i Malarstwo Cerkiewne. W  z sali  Sztuka Ludowa Regionu Lubelskiego dzieci z podziwem oglądały piękne stroje, materiały, dawne narzędzia, instrumenty. Z podziwem patrzyły na  zbroje rycerzy, portrety królów i bohaterów narodowych. Poznały także Legendę o Czarciej Łapie. Na koniec wykonywały prace plastyczne prezentując to,  co im sie najbardziej podobało.  Kolejnym punktem wycieczki była wizyta w fikolandzie, gdzie miło spędzały czas bawiąc się i  nie czując zmęczenia. Radosne i zadowolone powróciły do domu. Zapraszamy do galerii zdjęć.

    Dodała : Elżbieta Ryba

     

strona:

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa w Łubkach
    Łubki 58, 24-204 Wojciechów
  • 81 517 10 06

Galeria zdjęć