W naszej szkole

 • Z wizytą w kinie

  27.09.2018

  Z wizytą w kinie

  Film „Dywizjon 303” to prawdziwa historia polskich asów przestworzy, inspirowana bestsellerem Arkadego Fiedlera o tym samym tytule. Polscy lotnicy, początkowo niedoceniani i wyśmiewani, stają się legendą. W ramach Królewskich Sił Powietrznych Wielkiej Brytanii (RAF-u) tworzą elitarną jednostkę - Dywizjon 303, który nie ma sobie równych. W czasach, gdy każdy dzień mógł być ostatnim, nie wahali się wykonywać ewolucji powietrznych na granicy szaleństwa. Nikt nie latał tak jak oni. Ich ponadprzeciętne umiejętności i niezwykły patriotyzm mogą być przykładem dla kolejnych pokoleń Polaków, czym jest prawdziwe bohaterstwo. Film opowiada nie tylko o spektakularnych akcjach, w których brali udział podczas Bitwy o Anglię, ale pokazuje również ich życie prywatne. Kogo kochali, kogo stracili i za kim tęsknili.

  Uczniowie klas V- VIII w dniu 27 września mieli możliwość obejrzeć film pt. „ Dywizjon303” w kinie w Nałęczowie. Oczywiście film bardzo się podobał i wśród chłopców zrodziły się pragnienia pokonywania podniebnych przestworzy.

  Przekonaliśmy się, że małe kino ma swoisty klimat i czar. Na sali byliśmy wspólnie z młodzieżą ze szkoły w Maszkach. Była więc okazja do zapoznania się.

  Dzięki skorzystaniu z naszego szkolnego autokaru, koszty wyjazdu były niewielkie, za to przeżycia niezapomniane. Film spełnił rolę atrakcyjnych  lekcji języka polskiego i historii.

  Czekamy na kolejną taką okazję

  Dodała E. Wącior

 • Zawodowy zawrót głowy

  Zawodowy zawrót głowy

       24 września gościliśmy w naszej szkole sierż. szt. Pana Cezarego Juraka dzielnicowego Gminy Wojciechów.

       Głównym tematem spotkania było uwrażliwienie uczniów na zachowanie bezpieczeństwa i ostrożność podczas podróży do szkoły i domu oraz zapoznanie z zawodem policjanta. Uczniowie poznali obowiązki funkcjonariusza. Zaprezentowany został strój oraz akcesoria, w które wyposażony jest policjant. Mieliśmy również okazję obejrzeć wyposażenie radiowozu. Pan dzielnicowy opowiedział o predyspozycjach, jakimi powinien wykazać się kandydat na policjanta, egzaminach oraz przeciwwskazaniach zdrowotnych.

  Panu sierż szt. Cezaremu Jurakowi serdecznie dziękujemy za przyjęcie zaproszenia oraz czas poświęcony naszym uczniom.

   

            25 września 2018 gośćmi naszej szkoły byli Państwo Magdalena i Rafał Kołodziejczyk zajmujący się produkcją fabularyzowanych filmów dokumentalnych.

            Uczniowie mieli okazję poznać etapy produkcji filmu oraz osoby pracujące podczas jego montażu. Poznali różne zawody oraz wiążące się z nimi zadania. Państwo Kołodziejczykowie zaprezentowali uczniom zwiastun filmu dokumentalnego „Za kratami są zielone drzewa …”, którego są reżyserami i za który otrzymali III miejsce oraz statuetkę podczas Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkanie z historią”

  Naszym gościom serdecznie dziękujemy za przyjęcie zaproszenia i podzielenie się z nami swoją pasją.

  Dodała: J.Wieczorek

   

 • Lekcja demokracji

  W dniu 25 września odbyły się demokratczne wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Wszyscy uczniowie naszej szkoły wybierali  przewodniczącego SU spośród 9 kandydatów. Każdy wyborca otrzymał kartę do głosowania, na której miał postawić znak X obok wybranego nazwiska. Po zebraniu kart komisja skrutacyjna zliczyła głosy. Największą liczbę głosów otrzymał Albert Malinowski, który został przewodniczącym SU na rok szkolny 2018/19. 

   

  Dorota Kołodziejczyk - opiekun SU

 • Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

  Żegnajcie lasy zielone,
  Żegnajcie rzeki błękitne,
  już wrzesień idzie przez łąki i wrzosem liliowo kwitnie.

       3 września 2018 roku w naszej szkole był dniem szczególnym i uroczystym. Zainaugurowano nowy rok szkolny 2018/2019.

     Na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego zgromadzili się Uczniowie, Nauczyciele i Rodzice, a także zaproszony Ks. Marek Jaworski. Rozpoczęła się ona okolicznościowym przemówieniem Pana Dyrektora Leszka Samcika. W swoim wystąpieniu zwrócił uwagę na rocznicę wybuchu II wojny światowej i bohaterską, a zarazem tragiczną postać Inki Siedzikówny. Szczególnie ciepło przywitani zostali uczniowie klasy pierwszej i przedszkolaki. Po uroczystości ogólnej nastąpiły pierwsze powakacyjne spotkania z wychowawcami w klasach.

     Ten nowy rok szkolny stawia przed całą społecznością szkolną także nowe wyzwania. Czeka nas egzamin ósmoklasisty, obchody 100- lecia niepodległości i codzienna praca nad rozwojem swoich kompetencji, uzdolnień i pokonywaniem trudności. Znów wyruszymy po przygody związane ze zdobywaniem wiedzy, nowych doświadczeń i przyjaźni. Wspólnie zatroszczymy się o atmosferę współpracy, koleżeństwa, wzajemnego szacunku. Będziemy pogłębiać i rozwijać uczucia patriotyczne poprzez organizację uroczystości związanych z naszą Ojczyzną, a także zwiedzanie i podziwianie jej uroków podczas wycieczek.

       W nowym roku szkolnym życzymy Uczniom oraz Nauczycielom i Rodzicom wielu sukcesów i satysfakcji.

  Dodała: Elżbieta Wącior

 • Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

  30.08.2018

   

  Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie - Obrazek 1

   

  Uroczyste rozproczęcie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się 3 września (poniedziałek) o godzinie 9.00 w Szkole Podstawowej w Łubkach.

  Msza święta z okazji rozpoczęcia roku szkolnego odbędzie się o godz. 8.00 w kościele parafialnym w Łubkach.

  W dniu rozpoczęcia, autobus szkolny będzie jechał rano tak jak w ciągu roku szkolnego.

  Wszystkich serdecznie zapraszamy

  Dyrektor szkoły

  Dodała: Aneta Zubrzycka

   

 • Bezpieczny wypoczynek – poradnik MEN dla rodziców i opiekunów

        Przed rozpoczęciem wakacji Ministerstwo Edukacji Narodowej zachęca do zapoznania się z „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku. Czytaj więcej .....

 • Program rządowy Dobry Start​​​​​​​

  „Dobry Start” to 300 zł wsparcia wypłacanego raz w roku wszystkim uczniom. To inwestycja w edukację polskich dzieci. Pomoc może trafić do ponad 4,6 mln uczniów. Wnioski można składać już od 1 lipca. Czytaj więcej.....

 • Warsztaty informatyczne

       Dnia 19 czerwca gościliśmy w naszej szkole studentów ze Studenckiego Koła Naukowego z Politechniki Lubelskiej, kierunku Inżynieria Biomedyczna wraz z opiekunem koła dr Jarosławem Zubrzyckim. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z nowinkami technicznym oraz zastosowaniem nowoczesnych technologii informatycznych i informacyjnych w życiu codziennym. Z dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem uczestniczyli w warsztatach. Największą uwagę wśród uczniów przyciągała drukarka 3D i jej możliwości.Warsztaty zakończył pokaz filmowania przyrody z lotu ptaka, przy użyciu kamery umieszczonej na dronie.

      Bardzo dziękujemy Studentom i ich Opiekunowi za podzielenie się z nami swoją wiedzą i umiejętnościami. Życzymy dalszy sukcesów i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy.

  Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

  Dodała: A.Zubrzycka

 • Wycieczka OJCÓW - KRAKÓW- TARNOWSKIE GÓRY.

  W dniach 13-15 czerwca 2018 roku, chętni uczniowie klas 3-7 naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce szkolnej na trasie Ojców – Kraków – Tarnowskie Góry. Do grupy dołączyły również 2 mamy oraz nasi ostatni absolwenci- obecni uczniowie II klasy Gimnazjum w Wojciechowie.

   

  W środę  o godz. 6.15 uczestnicy spotkali się na przystanku autobusowym skąd wyruszyliśmy w kierunku Ojcowa. Na miejsce dojechaliśmy w południe. W Pieskowej Skale obejrzeliśmy Zamek oraz roztaczający się widok na dolinę Prądnika. Wędrówkę po szlaku Ojcowskiego Parku Narodowego rozpoczęliśmy od obejrzenia ekspozycji w Multimedialnym Muzeum Przyrodniczym OPN. Następnie wyruszyliśmy na szlak, aby podziwiać osobliwe skałki min. Igłę Deotymy, Skały Panieńskie, Rękawiczkę, Bramę Krakowską. Byliśmy również w Jaskini Ciemnej, gdzie odkryto ślady Neandertalczyka. Po wyczerpującym dniu wyruszyliśmy do zajazdu  Polesie, gdzie zakwaterowaliśmy się i zjedliśmy kolację. Noc była długa... pomimo zmęczenia nie chciało nam się wcale spać.

  Drugiego dnia po śniadaniu pojechaliśmy do Krakowa. W dawnej stolicy zwiedziliśmy Wawel i krakowski Rynek, posłuchaliśmy hejnału z Wieży Kościoła Mariackiego, widzieliśmy także sławny ołtarz Wita Stwosza. Następnie po zakupieniu pamiątek spędziliśmy baaardzo przyjemnie dwie godziny w Parku Wodnym korzystając z wielu oferowanych tam atrakcji, np. zjeżdżalnie wodne. W godzinach wieczornych wróciliśmy do pensjonatu, gdzie zjedliśmy obiadokolację i udaliśmy się na zasłużony odpoczynek.

  Trzeciego dnia po zjedzonym śniadaniu wykwaterowaliśmy się z pensjonatu i wyruszyliśmy w stronę Tarnowskich Gór. Po drodze  wstąpiliśmy w miejscowości Chechło na  punkt widokowy na największą w Polsce Pustynię Błędowską. Około godziny 12:00 dojechaliśmy do Zabytkowej Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach.

  Tam przeszliśmy podziemną trasą turystyczną o długości ok 1500 m, a przez 270 m odbyliśmy  podróż łodziami. Zwiedziliśmy również skansen dawnych maszyn parowych i górniczych.

  W  drodze powrotnej zjedliśmy obiad.

  Zmęczeni, ale pełni wrażeń wróciliśmy o  22.00 do Łubek, gdzie czekali na nas rodzice.

  Wycieczka była bardzo udana, życzliwa atmosfera panująca w trakcie imprezy sprzyjała integracji grupy i zdobywaniu nowych doświadczeń. Zdjęcia zrobione w czasie wyjazdu pozwolą zatrzymać przepiękne widoki na długo w pamięci.

  Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

   

  Dodała D. Kołodziejczyk

 • Dzień Dziecka w naszej szkole.

  Nic nie jest tak szlachetne i przydatne jak dobre wspomnienie...
  Kto zgromadził wiele takich wspomnień z dzieciństwa,
  zaopatrzył się na całe swe życie.

   F. Dostojewski

   

  Piątek, 8 czerwca 2018 roku był dniem radości, uśmiechu i słonecznej pogody. Zamiast pracować  w  szkole, wszyscy wsiedli w autobus, aby wyruszyć do Mini ZOO koło Wojciechowa. Rodzice, postanowili w ten wyjątkowy sposób uczcić Dzień Dziecka. 

  Zarówno maluszki, jak i starsi mieli okazję podziwiać zwierzęta na terenie ogrodu, zrobić pamiątkowe zdjęcia, obserwować ich zachowanie.

  Następnym punktem programu było ognisko i pieczenie kiełbasek. Mimo upału z przyjemnością wszyscy zajadali smakołyki przygotowane przez Mamy, jedli lody, ciastka i pili napoje.

  Ogromnym powodzeniem cieszyła się trampolina, zjeżdżalnia, a cały plac zabaw wypełnił się śmiechem i zabawą.

  Czas minął bardzo szybko, p. Aneta Żydek w imieniu Rady Rodziców złożyła serdeczne życzenia wszystkim dzieciakom dużym  i małym, natomiast p. Iza Gorgol i p. Justyna Kołodziej wręczyły przygotowane wcześniej upominki.

  To był bardzo udany i wyjątkowy dzień, gdzie promienie słońca rozgrzewały twarze dzieci, nikt nie stawiał ocen, nie pytał, a jedynym wymaganiem było szczęście i zabawa.

  Dziękujemy naszym niezawodnym Mamom.

  dodała : Elżbieta Wącior

   

   

 • OGŁOSZENIE

       Dyrektor, Nauczyciele oraz Uczniowie szkoły zwracają się z gorącą prośbą do Absolwentów i innych Osób związanych ze Szkołą Podstawową w Łubkach, o udostępnienie zdjęć klasowych lub innych ciekawych fotografii dokumentujących historię szkoły z lat 1918-2018.  Zebrane materiały posłużą do wykonania okolicznościowego FOTOALBUMU z okazji 100-lecia Niepodległości Polski i 100-lecia Oświaty w Łubkach. Opisane materiały można zostawiać w sekretariacie szkoły (po zeskanowaniu zostaną zwrócone) lub zeskanowane wraz z krótkim opisem można przesłać na adres e-mail: lubki1830@op.pl

  Z góry serdecznie dziękujemy 

   

  Osoby do kontaktu:

  • pani Dorota Kołodziejczyk
  • pani Aneta Zubrzycka

   

 • Karta rowerowa

       Dnia 6 czerwca o godzinie 9.00 odbył się w naszej szkoleegzamin na kartę rowerową. Uczniowie klasy czwartej pod okiem starszego posterunkowego Bartłomieja Pietrzaka oraz nauczycieli pani Anety Zubrzyckiej i pana Dyrektora Leszka Samcika, pokonywali tor przeszkód i sprawdzali swoje umiejętności jazdy rowerem po oznakowanej trasie w praktyce. Warunkiem przystąpienia do egzaminu praktycznego, było pozytywne zdanie egzaminu teoretycznego. Wszyscy uczniowie zdali pozytywnie test sprawdzający ich umiejętności teoretyczne z zakresu ruchu drogowego i udzielania pierwszej pomocy. Już wkrótce będą mogli cieszyć się swoim pierwszym "prawem jazdy" i być pełnoprawnymi uczestnikiem ruchu drogowego. Panu Policjantowi bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc w przeprowadzeniu egzaminu na kartę rowerową oraz za prelekcję dotyczącą udzielania pierwszej pomocy i bezpiecznego poruszania się po drogach dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Czwartoklasistom bardzo serdecznie gratulujemy.

  Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

  Dodała: Aneta Zubrzycka

   

   

 • Zebranie z Rodzicami

  Dnia 24 maja (czwartek) o godzinie 12.00 odbędzie się spotkanie dla Rodziców z Psychologiem, a następnie zebranie ogólne na sali gimnastycznej.

  Serdecznie zapraszamy

 • Wycieczka na "Farmę Iluzji"

          W dniu 15 maja 2018 r. przedszkolaki, uczniowie z klas I – III oraz uczennica klasy IV wybrali się na wycieczkę do Parku Rozrywki i Edukacji „Farma Iluzji”, „gdzie nic nie jest takie, jakie się z pozoru wydaje …”. Pogoda była świetna, typowo wycieczkowa: ciepło, słonecznie, z lekkim wiaterkiem.

       Na miejscu czekała na nas Pani Przewodnik z propozycję wielu atrakcji. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od wizyty w Latającej Chacie Tajemnic. Jest to drewniany domek, w którym dzieją się istne czary: woda płynie do góry, a ludzie nie mogą utrzymać równowagi. Zwiedziliśmy również „Muzeum Iluzji”. Znajduje się tam „Pokój Amesa”, w którym dzieci mogły być większe od dorosłych. Przeszliśmy przez „Labirynt luster” oraz „Tunel zapomnienia”. Odkrywaliśmy tajemnice lewitujących piłek i kranu, z którego leci woda, choć nigdzie nie jest on podłączony. Sprawdzaliśmy jak wygląda nasza głowa na patelni. Weszliśmy też do „Zakręconego domku” gdzie trudno nam było poznać czy to my się kręcimy w domku, czy dom wokół nas? Dokonaliśmy rzeczy niemożliwych i odbiliśmy na ścianie nasze cienie, jak Piotruś Pan. Po zakończeniu zwiedzania atrakcji związanych z iluzją, przyszedł czas na posiłek, po którym, z nową dawką energii ruszyliśmy na wspaniałe place zabaw. Wspinaliśmy się na ogromną pajęczynę, bawiliśmy się na polu dmuchańców, jeździliśmy kolejkami, kręciliśmy się na karuzelach, skakaliśmy w mini parku trampolin. Wszystkich atrakcji z jakich tam mogliśmy korzystać nie sposób wymienić. Na zakończenie naszego pobytu na „Farmie Iluzji” odwiedziliśmy sklepik, gdzie każdy uczestnik wycieczki mógł kupić pamiątkę związaną z tym fantastycznym miejscem.

  Wycieczkę do „Farmy Iluzji” z pewnością będziemy długo wspominać. Dostarczyła nam ona wielu wspaniałych i niezapomnianych wrażeń!

  Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

  Dodała: p. K. Masiukiewicz

   

 • Konstytucja 3-go Maja

      W dniu 3-go maja 201 roku uczniowie klasy V wystąpili w kościele p.w. Matki Bożej Królowej Polski i św. Judy Tadeusza w ubkach z montażem słowno - muzycznym poświęconym rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Przybliżyli historię jej uchwalenia, autorów i najważniejsze jej postanowienia. Oprawę muzyczną zapewnił pan Leszek Iwaniak z uczniami klas młodszych. Zabrzmiały pieśni patriotyczne i porwały zebranych do wspólnego śpiewania. Występ został bardzo ciepło odebrany, a wykonawcy usłyszeli słowa uznania, podziwu i akceptacji ze strony odbiorców. Klimat świąt majowych wprawił wszystkich w nastrój uniesienia i poetycki zachwyt nad urodą tego okres, kiedy urocza przyroda współgra i harmonizuje z miłością do naszej Ojczyzny, jej pięknem historii i pamięci wydarzeń z kórych możemy być dziś dumni.

        Dziękujemy ks. Markowi Jaworskiemu za zaproszenie.

  Dodała: p. E. Wącior

  Konstytucja 3-go Maja - Obrazek 1

  Konstytucja 3-go Maja - Obrazek 2

  Konstytucja 3-go Maja - Obrazek 3

  Konstytucja 3-go Maja - Obrazek 4

   

   

   

 • Mistrz Rachunku Pamięciowego - etap gminny

      Dnia 17 kwietnia odbył się międzyszkolny konkurs matematyczny pod hasłem "Mistrz Rachunku Pamięciowego". W tym roku, etap gminny przeprowadzony został w Szkole Podstawowej w Maszkach. Do konkursu przystąpili uczniowie klas IV - VII, ze szkół podstawowych z terenu Gminy Wojciechów (Łubki, Maszki, Miłocin, Palikije, Wojciechów), którzy w wyniku eliminacji szkolnych zakwalifikowali się do kolejnego etapu. Celem konkursu było popularyzowanie wiedzy matematycznej oraz doskonalenie rachunku pamięciowego wśród dzieci i młodzieży. W tegorocznej edycji konkursu najlepszymi okazali się:

  KLASA IV

  Mistrz Rachunku Pamięciowego - Przemysław Rak (Palikije)

  I Wicemistrz Rachunku Pamięciowego - Nikola Gwarda (Wojciechów)

  II Wicemistrz Rachunku Pamięciowego - Szymon Czyżewski (Wojciechów)

   

  KLASA V

  Mistrz Rachunku Pamięciowego - Marcel Pluta (Palikije)

  I Wicemistrz Rachunku Pamięciowego - Martyna Stachyra (Wojciechów)

  II Wicemistrz Rachunku Pamięciowego - Szymon Skwarek (Wojciechów)

   

  KLASA VI

  Mistrz Rachunku Pamięciowego - Nina Kwiatkowska (Palikije)

  I Wicemistrz Rachunku Pamięciowego - Aleksandra Lewandowska (Wojciechów)

  II Wicemistrz Rachunku Pamięciowego - Róża Wieczorek (Łubki)

   

  KLASA VII

  Mistrz Rachunku Pamięciowego - Kacper Tarka (Łubki)

  I Wicemistrz Rachunku Pamięciowego - Angelika Sułek (Miłocin)

  II Wicemistrz Rachunku Pamięciowego - Piotr Bednarczyk (Palikije)

  Wszystkim zwycięzcom bardzo serdecznie gratulujemy, zaś organizatorom dziękujemy za zorganizowanie konkursu i nagrdy.

  Dodała: A. Zubrzycka

  Mistrz Rachunku Pamięciowego - etap gminny - Obrazek 1

  Mistrz Rachunku Pamięciowego - etap gminny - Obrazek 2

  Mistrz Rachunku Pamięciowego - etap gminny - Obrazek 3

 • Zebranie z Rodzicami

  Zebrania klasowe z Rodzicami wszystkich klas i oddziałów przedszkolnych,

  odbędą się we wtorek (24 kwietnia) w godz. 16.00 - 17.00

   

  Serdecznie zapraszamy

 • Wielkanoc 2018

  Wielkanoc 2018 - Obrazek 1

  Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,

  przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością.

  Radosnego, wiosennego nastroju,

  serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja"

  życzy

  Społeczność szkoły w Łubkach

   

  WIOSENNA PRZERWA ŚWIĄTECZNA  29.03. - 3.04.2018r.

   

 • Przez Krzyż do Zmartwychwstania

       Są takie dni w kalendarzu, na które wszyscy czekamy z tęsknotą, starannie się do nich przygotowujemy, by przeżyć je jak najpiękniej. Już wkrótce uroczyste bicie dzwonów i radosny śpiew "ALLELUJA" oznajmią nam, że nadeszły największe dla chrześcijan święta - Wielkanoc. Z okazji zbliżających się Świąt uczniowie z oddziału przedszkolnego oraz klas: II, III i VI pod opieką swoich wychowawców i pana katechety, zaprezentowali montaż słowno-muzyczny, który pomógł nam przygotować się do owocnego przeżycia Świąt Wielkiej Nocy. W zadumie i skupieniu wysłuchaliśmy ballady o krzyżu....., który jest bardzo ważny w codziennym życiu człowieka i towarzyszy każdemu chrześcijaninowi od urodzenia aż do śmierci. Dzięki wybranym fragmentom Ewangelii, wierszom i pieśniom w wykonaniu uczniów klas młodszych, mogliśmy wziąć udzał w drodzę, w jakiej uczestniczył sam Pan Jezus. Dodze poprzez MĘKĘ - KRZYŻ - do ZMARTWYCHWSTANIA. 

       Zmartwychwstanie Chrystusa jest podstawą naszej  wiary i gwarancją naszego zmartwychwstania. Budząca się na wiosnę do nowego życia przyroda, jest obrazem nowego życia, którym obdarza nas Zmartwychwstały Chrystus, nadziei na lepsze jutro i wiary w zwycięstwo dobra nad złem, światła nad ciemnością, prawdy nad fałszem.

      Dzieci z oddziału przedszkolnego, przypomniały wszystkim co powinno znaleźć się w koszyczku ze święconką. Z wielkim przejęciem mówiły o produktach, które miały w koszyczku i o tym, co one symbolizują. Następnie ks. Kanonik Marek Jaworski poświecił przygotowane jajka, zostały złożone życzenia oraz symboliczne podzielenie się jajeczkiem.

      Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom, którzy przyczynili się do przygotowania dzisiejszej uroczystości. Szczególne podziękowania należą się dla wszystkich dzieci z poszczególnych klas i oddziałów przedszkolnych, które wzięły udział w konkursie i przygotowały piękne krzyże. Wszystkie krzyże wykorzystane zostały w scenografii podczas akademii. Każdy z nas jest inny, każdy niesie inny krzyż przez swoje życie i jest ON dla każdego wyjątkowy, dlatego też wszystkie krzyże przyniesione przez dzieci zostały nagrodzone. Dziękujemy rodzicom za zakupione nagrody.

  Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

  Dodała: A. Zubrzycka

   

 • Wiosenny konkurs wielkanocny

  28.03.2018

    W marcu 2018 roku został zorganizowany konkurs na najpiękniejszą przestrzenną  ozdobę wielkanocną. Jego  celem było rozbudzenie aktywności artystycznej dzieci, młodzieży i dorosłych, kultywowanie tradycji świątecznych, rozwijanie zdolności manualnych oraz  inspiracja do twórczych poszukiwań nowych form plastyczno-technicznych. W konkursie wzięło udział 37 uczniów -od oddziału przedszkolnego do klasy VII. Wykonali oni w sumie 44 prace. Techniki wykonania prac były bardzo ciekawe i  różnorodne. W celu rozstrzygnięcia konkursu odbyło się głosowanie całej społeczności szkolnej ( dzieci , rodziców , pracowników szkoły). Prace były anonimowe. Każdy mógł oddać 5 głosów na najpiękniejszą ozdobę.

     Wyniki konkursu  są następujące:

  W kategorii  klasy młodsze :

  1 miejsce -Tarka Klaudia klasa II

  2 miejsce -Tarka Patrycja oddział przedszkolny 0

  3 miejsce -Czerniec Julia  klasa III i Czerniec Łukasz - oddział przedszkolny

  4 miejsce -Nadia Migdal oddział przedszkolny 0

  5 miejsce -Hania Gorgol oddział przedszkolny 0 i Dominik Kołodziej klasa III

  W kategorii klasy IV- VII

  1 miejsce -Dominika Zubrzycka klasa VII

  2 miejsce -Weronika Żydek klasa VI

  3 miejsce -Albert Malinowski klasa VII

   4 miejsce -Borkowski Krzysztof klasa IV

  5 miejsce -Aleksandra Kozak klasa V

      Wszystkie wykonane prace konkursowe, a także dodatkowe ozdoby  zrobione przez panie  zostały przekazane  Radzie Rodziców do sprzedaży na  kiermaszu, który odbył  się w niedzielę 25. 03. 2018 r. pod Kościołem w  Łubkach. Uzyskane pieniądze zastaną przekazane na cele charytatywne.

     Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie zostali nagrodzeni drobnymi upominkami  zakupionymi przez Radę Rodziców.

    Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie!

  Bibliotrka Szkolna i Samorząd Uczniowski

   

  Dodała Elżbieta Ryba. Zapraszamy do galerii.

   

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa w Łubkach
  Łubki 58
  24-204 Wojciechów
 • 81 517 10 06

Galeria zdjęć