W naszej szkole

 • Wycieczka OJCÓW - KRAKÓW- TARNOWSKIE GÓRY.

  W dniach 13-15 czerwca 2018 roku, chętni uczniowie klas 3-7 naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce szkolnej na trasie Ojców – Kraków – Tarnowskie Góry. Do grupy dołączyły również 2 mamy oraz nasi ostatni absolwenci- obecni uczniowie II klasy Gimnazjum w Wojciechowie.

   

  W środę  o godz. 6.15 uczestnicy spotkali się na przystanku autobusowym skąd wyruszyliśmy w kierunku Ojcowa. Na miejsce dojechaliśmy w południe. W Pieskowej Skale obejrzeliśmy Zamek oraz roztaczający się widok na dolinę Prądnika. Wędrówkę po szlaku Ojcowskiego Parku Narodowego rozpoczęliśmy od obejrzenia ekspozycji w Multimedialnym Muzeum Przyrodniczym OPN. Następnie wyruszyliśmy na szlak, aby podziwiać osobliwe skałki min. Igłę Deotymy, Skały Panieńskie, Rękawiczkę, Bramę Krakowską. Byliśmy również w Jaskini Ciemnej, gdzie odkryto ślady Neandertalczyka. Po wyczerpującym dniu wyruszyliśmy do zajazdu  Polesie, gdzie zakwaterowaliśmy się i zjedliśmy kolację. Noc była długa... pomimo zmęczenia nie chciało nam się wcale spać.

  Drugiego dnia po śniadaniu pojechaliśmy do Krakowa. W dawnej stolicy zwiedziliśmy Wawel i krakowski Rynek, posłuchaliśmy hejnału z Wieży Kościoła Mariackiego, widzieliśmy także sławny ołtarz Wita Stwosza. Następnie po zakupieniu pamiątek spędziliśmy baaardzo przyjemnie dwie godziny w Parku Wodnym korzystając z wielu oferowanych tam atrakcji, np. zjeżdżalnie wodne. W godzinach wieczornych wróciliśmy do pensjonatu, gdzie zjedliśmy obiadokolację i udaliśmy się na zasłużony odpoczynek.

  Trzeciego dnia po zjedzonym śniadaniu wykwaterowaliśmy się z pensjonatu i wyruszyliśmy w stronę Tarnowskich Gór. Po drodze  wstąpiliśmy w miejscowości Chechło na  punkt widokowy na największą w Polsce Pustynię Błędowską. Około godziny 12:00 dojechaliśmy do Zabytkowej Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach.

  Tam przeszliśmy podziemną trasą turystyczną o długości ok 1500 m, a przez 270 m odbyliśmy  podróż łodziami. Zwiedziliśmy również skansen dawnych maszyn parowych i górniczych.

  W  drodze powrotnej zjedliśmy obiad.

  Zmęczeni, ale pełni wrażeń wróciliśmy o  22.00 do Łubek, gdzie czekali na nas rodzice.

  Wycieczka była bardzo udana, życzliwa atmosfera panująca w trakcie imprezy sprzyjała integracji grupy i zdobywaniu nowych doświadczeń. Zdjęcia zrobione w czasie wyjazdu pozwolą zatrzymać przepiękne widoki na długo w pamięci.

  Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

   

  Dodała D. Kołodziejczyk

 • Dzień Dziecka w naszej szkole.

  Nic nie jest tak szlachetne i przydatne jak dobre wspomnienie...
  Kto zgromadził wiele takich wspomnień z dzieciństwa,
  zaopatrzył się na całe swe życie.

   F. Dostojewski

   

  Piątek, 8 czerwca 2018 roku był dniem radości, uśmiechu i słonecznej pogody. Zamiast pracować  w  szkole, wszyscy wsiedli w autobus, aby wyruszyć do Mini ZOO koło Wojciechowa. Rodzice, postanowili w ten wyjątkowy sposób uczcić Dzień Dziecka. 

  Zarówno maluszki, jak i starsi mieli okazję podziwiać zwierzęta na terenie ogrodu, zrobić pamiątkowe zdjęcia, obserwować ich zachowanie.

  Następnym punktem programu było ognisko i pieczenie kiełbasek. Mimo upału z przyjemnością wszyscy zajadali smakołyki przygotowane przez Mamy, jedli lody, ciastka i pili napoje.

  Ogromnym powodzeniem cieszyła się trampolina, zjeżdżalnia, a cały plac zabaw wypełnił się śmiechem i zabawą.

  Czas minął bardzo szybko, p. Aneta Żydek w imieniu Rady Rodziców złożyła serdeczne życzenia wszystkim dzieciakom dużym  i małym, natomiast p. Iza Gorgol i p. Justyna Kołodziej wręczyły przygotowane wcześniej upominki.

  To był bardzo udany i wyjątkowy dzień, gdzie promienie słońca rozgrzewały twarze dzieci, nikt nie stawiał ocen, nie pytał, a jedynym wymaganiem było szczęście i zabawa.

  Dziękujemy naszym niezawodnym Mamom.

  dodała : Elżbieta Wącior

   

   

 • OGŁOSZENIE

       Dyrektor, Nauczyciele oraz Uczniowie szkoły zwracają się z gorącą prośbą do Absolwentów i innych Osób związanych ze Szkołą Podstawową w Łubkach, o udostępnienie zdjęć klasowych lub innych ciekawych fotografii dokumentujących historię szkoły z lat 1918-2018.  Zebrane materiały posłużą do wykonania okolicznościowego FOTOALBUMU z okazji 100-lecia Niepodległości Polski i 100-lecia Oświaty w Łubkach. Opisane materiały można zostawiać w sekretariacie szkoły (po zeskanowaniu zostaną zwrócone) lub zeskanowane wraz z krótkim opisem można przesłać na adres e-mail: lubki1830@op.pl

  Z góry serdecznie dziękujemy 

   

  Osoby do kontaktu:

  • pani Dorota Kołodziejczyk
  • pani Aneta Zubrzycka

   

 • Karta rowerowa

       Dnia 6 czerwca o godzinie 9.00 odbył się w naszej szkoleegzamin na kartę rowerową. Uczniowie klasy czwartej pod okiem starszego posterunkowego Bartłomieja Pietrzaka oraz nauczycieli pani Anety Zubrzyckiej i pana Dyrektora Leszka Samcika, pokonywali tor przeszkód i sprawdzali swoje umiejętności jazdy rowerem po oznakowanej trasie w praktyce. Warunkiem przystąpienia do egzaminu praktycznego, było pozytywne zdanie egzaminu teoretycznego. Wszyscy uczniowie zdali pozytywnie test sprawdzający ich umiejętności teoretyczne z zakresu ruchu drogowego i udzielania pierwszej pomocy. Już wkrótce będą mogli cieszyć się swoim pierwszym "prawem jazdy" i być pełnoprawnymi uczestnikiem ruchu drogowego. Panu Policjantowi bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc w przeprowadzeniu egzaminu na kartę rowerową oraz za prelekcję dotyczącą udzielania pierwszej pomocy i bezpiecznego poruszania się po drogach dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Czwartoklasistom bardzo serdecznie gratulujemy.

  Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

  Dodała: Aneta Zubrzycka

   

   

 • Zebranie z Rodzicami

  Dnia 24 maja (czwartek) o godzinie 12.00 odbędzie się spotkanie dla Rodziców z Psychologiem, a następnie zebranie ogólne na sali gimnastycznej.

  Serdecznie zapraszamy

 • Wycieczka na "Farmę Iluzji"

          W dniu 15 maja 2018 r. przedszkolaki, uczniowie z klas I – III oraz uczennica klasy IV wybrali się na wycieczkę do Parku Rozrywki i Edukacji „Farma Iluzji”, „gdzie nic nie jest takie, jakie się z pozoru wydaje …”. Pogoda była świetna, typowo wycieczkowa: ciepło, słonecznie, z lekkim wiaterkiem.

       Na miejscu czekała na nas Pani Przewodnik z propozycję wielu atrakcji. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od wizyty w Latającej Chacie Tajemnic. Jest to drewniany domek, w którym dzieją się istne czary: woda płynie do góry, a ludzie nie mogą utrzymać równowagi. Zwiedziliśmy również „Muzeum Iluzji”. Znajduje się tam „Pokój Amesa”, w którym dzieci mogły być większe od dorosłych. Przeszliśmy przez „Labirynt luster” oraz „Tunel zapomnienia”. Odkrywaliśmy tajemnice lewitujących piłek i kranu, z którego leci woda, choć nigdzie nie jest on podłączony. Sprawdzaliśmy jak wygląda nasza głowa na patelni. Weszliśmy też do „Zakręconego domku” gdzie trudno nam było poznać czy to my się kręcimy w domku, czy dom wokół nas? Dokonaliśmy rzeczy niemożliwych i odbiliśmy na ścianie nasze cienie, jak Piotruś Pan. Po zakończeniu zwiedzania atrakcji związanych z iluzją, przyszedł czas na posiłek, po którym, z nową dawką energii ruszyliśmy na wspaniałe place zabaw. Wspinaliśmy się na ogromną pajęczynę, bawiliśmy się na polu dmuchańców, jeździliśmy kolejkami, kręciliśmy się na karuzelach, skakaliśmy w mini parku trampolin. Wszystkich atrakcji z jakich tam mogliśmy korzystać nie sposób wymienić. Na zakończenie naszego pobytu na „Farmie Iluzji” odwiedziliśmy sklepik, gdzie każdy uczestnik wycieczki mógł kupić pamiątkę związaną z tym fantastycznym miejscem.

  Wycieczkę do „Farmy Iluzji” z pewnością będziemy długo wspominać. Dostarczyła nam ona wielu wspaniałych i niezapomnianych wrażeń!

  Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

  Dodała: p. K. Masiukiewicz

   

 • Konstytucja 3-go Maja

      W dniu 3-go maja 201 roku uczniowie klasy V wystąpili w kościele p.w. Matki Bożej Królowej Polski i św. Judy Tadeusza w ubkach z montażem słowno - muzycznym poświęconym rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Przybliżyli historię jej uchwalenia, autorów i najważniejsze jej postanowienia. Oprawę muzyczną zapewnił pan Leszek Iwaniak z uczniami klas młodszych. Zabrzmiały pieśni patriotyczne i porwały zebranych do wspólnego śpiewania. Występ został bardzo ciepło odebrany, a wykonawcy usłyszeli słowa uznania, podziwu i akceptacji ze strony odbiorców. Klimat świąt majowych wprawił wszystkich w nastrój uniesienia i poetycki zachwyt nad urodą tego okres, kiedy urocza przyroda współgra i harmonizuje z miłością do naszej Ojczyzny, jej pięknem historii i pamięci wydarzeń z kórych możemy być dziś dumni.

        Dziękujemy ks. Markowi Jaworskiemu za zaproszenie.

  Dodała: p. E. Wącior

  Konstytucja 3-go Maja - Obrazek 1

  Konstytucja 3-go Maja - Obrazek 2

  Konstytucja 3-go Maja - Obrazek 3

  Konstytucja 3-go Maja - Obrazek 4

   

   

   

 • Mistrz Rachunku Pamięciowego - etap gminny

      Dnia 17 kwietnia odbył się międzyszkolny konkurs matematyczny pod hasłem "Mistrz Rachunku Pamięciowego". W tym roku, etap gminny przeprowadzony został w Szkole Podstawowej w Maszkach. Do konkursu przystąpili uczniowie klas IV - VII, ze szkół podstawowych z terenu Gminy Wojciechów (Łubki, Maszki, Miłocin, Palikije, Wojciechów), którzy w wyniku eliminacji szkolnych zakwalifikowali się do kolejnego etapu. Celem konkursu było popularyzowanie wiedzy matematycznej oraz doskonalenie rachunku pamięciowego wśród dzieci i młodzieży. W tegorocznej edycji konkursu najlepszymi okazali się:

  KLASA IV

  Mistrz Rachunku Pamięciowego - Przemysław Rak (Palikije)

  I Wicemistrz Rachunku Pamięciowego - Nikola Gwarda (Wojciechów)

  II Wicemistrz Rachunku Pamięciowego - Szymon Czyżewski (Wojciechów)

   

  KLASA V

  Mistrz Rachunku Pamięciowego - Marcel Pluta (Palikije)

  I Wicemistrz Rachunku Pamięciowego - Martyna Stachyra (Wojciechów)

  II Wicemistrz Rachunku Pamięciowego - Szymon Skwarek (Wojciechów)

   

  KLASA VI

  Mistrz Rachunku Pamięciowego - Nina Kwiatkowska (Palikije)

  I Wicemistrz Rachunku Pamięciowego - Aleksandra Lewandowska (Wojciechów)

  II Wicemistrz Rachunku Pamięciowego - Róża Wieczorek (Łubki)

   

  KLASA VII

  Mistrz Rachunku Pamięciowego - Kacper Tarka (Łubki)

  I Wicemistrz Rachunku Pamięciowego - Angelika Sułek (Miłocin)

  II Wicemistrz Rachunku Pamięciowego - Piotr Bednarczyk (Palikije)

  Wszystkim zwycięzcom bardzo serdecznie gratulujemy, zaś organizatorom dziękujemy za zorganizowanie konkursu i nagrdy.

  Dodała: A. Zubrzycka

  Mistrz Rachunku Pamięciowego - etap gminny - Obrazek 1

  Mistrz Rachunku Pamięciowego - etap gminny - Obrazek 2

  Mistrz Rachunku Pamięciowego - etap gminny - Obrazek 3

 • Zebranie z Rodzicami

  Zebrania klasowe z Rodzicami wszystkich klas i oddziałów przedszkolnych,

  odbędą się we wtorek (24 kwietnia) w godz. 16.00 - 17.00

   

  Serdecznie zapraszamy

 • Wielkanoc 2018

  Wielkanoc 2018 - Obrazek 1

  Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,

  przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością.

  Radosnego, wiosennego nastroju,

  serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja"

  życzy

  Społeczność szkoły w Łubkach

   

  WIOSENNA PRZERWA ŚWIĄTECZNA  29.03. - 3.04.2018r.

   

 • Przez Krzyż do Zmartwychwstania

       Są takie dni w kalendarzu, na które wszyscy czekamy z tęsknotą, starannie się do nich przygotowujemy, by przeżyć je jak najpiękniej. Już wkrótce uroczyste bicie dzwonów i radosny śpiew "ALLELUJA" oznajmią nam, że nadeszły największe dla chrześcijan święta - Wielkanoc. Z okazji zbliżających się Świąt uczniowie z oddziału przedszkolnego oraz klas: II, III i VI pod opieką swoich wychowawców i pana katechety, zaprezentowali montaż słowno-muzyczny, który pomógł nam przygotować się do owocnego przeżycia Świąt Wielkiej Nocy. W zadumie i skupieniu wysłuchaliśmy ballady o krzyżu....., który jest bardzo ważny w codziennym życiu człowieka i towarzyszy każdemu chrześcijaninowi od urodzenia aż do śmierci. Dzięki wybranym fragmentom Ewangelii, wierszom i pieśniom w wykonaniu uczniów klas młodszych, mogliśmy wziąć udzał w drodzę, w jakiej uczestniczył sam Pan Jezus. Dodze poprzez MĘKĘ - KRZYŻ - do ZMARTWYCHWSTANIA. 

       Zmartwychwstanie Chrystusa jest podstawą naszej  wiary i gwarancją naszego zmartwychwstania. Budząca się na wiosnę do nowego życia przyroda, jest obrazem nowego życia, którym obdarza nas Zmartwychwstały Chrystus, nadziei na lepsze jutro i wiary w zwycięstwo dobra nad złem, światła nad ciemnością, prawdy nad fałszem.

      Dzieci z oddziału przedszkolnego, przypomniały wszystkim co powinno znaleźć się w koszyczku ze święconką. Z wielkim przejęciem mówiły o produktach, które miały w koszyczku i o tym, co one symbolizują. Następnie ks. Kanonik Marek Jaworski poświecił przygotowane jajka, zostały złożone życzenia oraz symboliczne podzielenie się jajeczkiem.

      Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom, którzy przyczynili się do przygotowania dzisiejszej uroczystości. Szczególne podziękowania należą się dla wszystkich dzieci z poszczególnych klas i oddziałów przedszkolnych, które wzięły udział w konkursie i przygotowały piękne krzyże. Wszystkie krzyże wykorzystane zostały w scenografii podczas akademii. Każdy z nas jest inny, każdy niesie inny krzyż przez swoje życie i jest ON dla każdego wyjątkowy, dlatego też wszystkie krzyże przyniesione przez dzieci zostały nagrodzone. Dziękujemy rodzicom za zakupione nagrody.

  Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

  Dodała: A. Zubrzycka

   

 • Wiosenny konkurs wielkanocny

  28.03.2018

    W marcu 2018 roku został zorganizowany konkurs na najpiękniejszą przestrzenną  ozdobę wielkanocną. Jego  celem było rozbudzenie aktywności artystycznej dzieci, młodzieży i dorosłych, kultywowanie tradycji świątecznych, rozwijanie zdolności manualnych oraz  inspiracja do twórczych poszukiwań nowych form plastyczno-technicznych. W konkursie wzięło udział 37 uczniów -od oddziału przedszkolnego do klasy VII. Wykonali oni w sumie 44 prace. Techniki wykonania prac były bardzo ciekawe i  różnorodne. W celu rozstrzygnięcia konkursu odbyło się głosowanie całej społeczności szkolnej ( dzieci , rodziców , pracowników szkoły). Prace były anonimowe. Każdy mógł oddać 5 głosów na najpiękniejszą ozdobę.

     Wyniki konkursu  są następujące:

  W kategorii  klasy młodsze :

  1 miejsce -Tarka Klaudia klasa II

  2 miejsce -Tarka Patrycja oddział przedszkolny 0

  3 miejsce -Czerniec Julia  klasa III i Czerniec Łukasz - oddział przedszkolny

  4 miejsce -Nadia Migdal oddział przedszkolny 0

  5 miejsce -Hania Gorgol oddział przedszkolny 0 i Dominik Kołodziej klasa III

  W kategorii klasy IV- VII

  1 miejsce -Dominika Zubrzycka klasa VII

  2 miejsce -Weronika Żydek klasa VI

  3 miejsce -Albert Malinowski klasa VII

   4 miejsce -Borkowski Krzysztof klasa IV

  5 miejsce -Aleksandra Kozak klasa V

      Wszystkie wykonane prace konkursowe, a także dodatkowe ozdoby  zrobione przez panie  zostały przekazane  Radzie Rodziców do sprzedaży na  kiermaszu, który odbył  się w niedzielę 25. 03. 2018 r. pod Kościołem w  Łubkach. Uzyskane pieniądze zastaną przekazane na cele charytatywne.

     Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie zostali nagrodzeni drobnymi upominkami  zakupionymi przez Radę Rodziców.

    Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie!

  Bibliotrka Szkolna i Samorząd Uczniowski

   

  Dodała Elżbieta Ryba. Zapraszamy do galerii.

   

 • Pierwszy Dzień Wiosny

        Pomimo zimowej aury na dworze, w dniu 21 marca do naszej szkoły zawitał wiosenny nastrój.
       Wszyscy uczniowie przyszli do szkoły ubrani w stroje w wylosowanych wcześniej przez gospodarzy klas barwach. Zrobiło się bardzo kolorowo  i wesoło. Młodsze przedszkolaki wraz ze swoimi Paniami przygotowały słomianą kukłę – Marzannę,która zgodnie  z ludowym zwyczajem jako symbol zimy i śmierci jest palona lub topiona,aby pożegnać zimę i przywołać wiosnę. Nasza Marzanna spłonęła, więc wiosna z pewnością wkrótce do nas zawita.
      W tym dniu według naszej szkolnej tradycji uczniowie najstarszej klasy wcielają się w role nauczycieli i prowadzą zajęcia na wesoło ze swoimi młodszymi kolegami. Trzeba przyznać, że siódmoklasiści świetnie sobie poradzili, z tym trudnym – jak sami przyznali -zadaniem.

  Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

  Dodała D. Kołodziejczyk

 • Gminny Przegląd Teatralny Szkół

    Gminny Przegląd Teatralny Szkół - Obrazek 1

    Grupa teatralna Trele Morele działająca od grudnia 2017r. pod kierunkiem R.Skowrońskiej, E. Ryby i J. Wieczorek w dniu 18 marca 2018 r. wzięła udział w XIX Gminnym Przeglądzie Twórczości Teatralnej Szkół zorganizowanym przez GOK w Wojciechowie. Zgromadzeni widzowie mieli możliwość obejrzenia 8 przedstawień w wykonaniu uczniów naszej Gminy.

       Nasi uczniowie z klas 0-III wystąpili ze sztuką „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”, za co otrzymali nominację do Powiatowego Przeglądu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych w Bełżycach. Jesteśmy dumni z naszych uczniów! Życzymy im chęci, zapału do pracy oraz dalszych sukcesów. Panu L. Iwaniakowi dziękujemy za pomoc przy oprawie muzycznej, zaś panu R. Gąsce za przygotowanie dekoracji a naszym kochanym rodzicom za pomoc podczas przygotowań do występu.

  Dodała: p. J Wieczorek

  Gminny Przegląd Teatralny Szkół - Obrazek 2

  Gminny Przegląd Teatralny Szkół - Obrazek 3

  Gminny Przegląd Teatralny Szkół - Obrazek 4

 • Konkurs pożarniczy - etap gminny

        W dniu 6 marca 2018r. w Zespole Szkół w Wojciechowie, odbyły się eliminacje gminne do XLI edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież zapobiega pożarom”. Turniej miał na celu popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. Organizatorem konkursu był Urząd Gminy w Wojciechowie. Do rywalizacji przystąpili uczniowie, ze szkół z terenu gminy Wojciechów, którzy uzyskali najlepsze wyniki w eliminacji środowiskowych, przeprowadzonych w swoich szkołach. W tym roku naszą szkołę reprezentowała Emilia Dwornikiewicz - uczennica klasy VI, która zajęła V miejsce i Mateusz Czępiński - uczeń klasy VII - miejsce VIII. Bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, zaś zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów na etapie powiatowym. Dziękujemy również Organizatorom za zorganizowanie konkursu i atrakcyjne nagrody.
   

  Dodała: p. A. Zubrzycka

  Konkurs pożarniczy - etap gminny - Obrazek 1

  Konkurs pożarniczy - etap gminny - Obrazek 2

  Konkurs pożarniczy - etap gminny - Obrazek 3

  Konkurs pożarniczy - etap gminny - Obrazek 4

 • Pomagamy Nicoli Zygmunt - akcja charytatywna

  "Człowiek jest tyle wart, ile może dać drugiemu człowiekowi"

   św. Jan Paweł II

      Dnia 4 marca 2018 roku, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w koncercie charytatywnym, który odbył się w Domu Kultury w Poniatowej.  Podczas koncertu mogliśmy podziwiać występy artystyczne dzieci, wysłuchać Kapeli Ludowej "Karczmiaki", pośmiać się wspólnie z kabaretem " "BOMBONIERKA" oraz obejrzeć pokaz karate, w wykonaniu młodzieży i dzieci z Lubelskiego Klubu Karate Kyokushin. Podczas trwania koncertu odbyły się także licytacje różnych przedmiotów. Można było wziąć udział w loterii fantowej, skorzystać z porad  firmy AVON oraz innych zabiegów zdrowotnych. Wszystko to po to, aby pomóc małej Nicoli Zygmunt zebrać pieniądze na leczenie w klinice w Meksyku. Dziewczynka toczy walkę ze śmiertelnym wrogiem – guzem mózgu.

      Uczniowie naszej szkoły również aktywnie włączyli się w pomoc dla Nicoli. Repertuar przygotowany przez naszą szkołę był bardzo zróżnicowany. Dziewczynki z klasy II i III pod opieką pani Renaty Skowrońskiej pięknie zatańczyły i zaśpiewały piosenki. Uczeń klasy V - Szymon Socha wraz ze swoją partnerką Izą zachwycili publiczność tańcami towarzyskimi, m.in. tangiem, sambą i cza-czą. Dominika Zubrzycka, uczennica klasy VII zagrała na saksofonie w duecie ze swoim tatą utwór pt. "Matko moja ja wiem". Występ artystyczny naszej szkoły został zakończony utworem hip-hopowym w wykonaniu Sebastiana Kołodzieja i Szymona Sochy - uczniów klasy V.

      Podziękowania należą się również p. Anecie Zubrzyckiej za przygotowaną oprawę muzyczną oraz p. Romanowi Gąsce, który ofiarował własnoręcznie namalowany obraz na licytację odbywającą się podczas koncertu. Dziękujemy również wszystkim dzieciom ze szkoły, które przyniosły różne rzeczy na loterię fantową, a także Rodzicom za zaangażowanie i przeprowadzenie loterii w szkole. Pieniądze zebrane podczas loterii fantowej, zostały przekazane dla małej Nicoli.

      Bardzo cieszymy się, że mogliśmy chociaż troszeczkę pomóc i dołożyć niewielką cegiełkę do walki o zdrowie dla małej, dzielnej wojowniczki Nicoli.

      Opracowanie - Monika Grzegorczyk (rodzic)

  Pomagamy Nicoli Zygmunt - akcja charytatywna - Obrazek 1

  Pomagamy Nicoli Zygmunt - akcja charytatywna - Obrazek 2

  Pomagamy Nicoli Zygmunt - akcja charytatywna - Obrazek 3

  Pomagamy Nicoli Zygmunt - akcja charytatywna - Obrazek 4

  Pomagamy Nicoli Zygmunt - akcja charytatywna - Obrazek 5

 • Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - etap środowiskowy

  Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - etap środowiskowy

  Dnia 22 lutego 2018r. odbyła się w naszej szkole XLI edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież zapobiega pożarom” – etap środowiskowy. Do konkursu przystąpiło 14-stu uczniów z klas VI-VII. Celem konkursu było popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. Uczniowie podczas pisania testu musieli wykazać się dużą wiedzą dotyczącą: zasad postępowania na wypadek pożaru, praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym oraz historii tradycji ruchu strażackiego. Organizatorem konkursu był Urząd Gminy w Wojciechowie. Zwycięzcami tegorocznego konkursu na etapie środowiskowym okazali się następujący uczniowie:

  1. Emilka Dwornikiewicz – klasa VI, która zdobyła 25/30pkt.
  2. Mateusz Czępiński –klasa VI, który zdobył 26/30pkt.

  Zwycięzcom bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na etapie gminnym.

   

  Dodała: p. A. Zubrzycka

 • Walentynki - serce dla potrzebujących i chorych

   

  Szkolne Walentynki były okazją do zorganizowania loterii, z której dochód został przeznaczony dla chorych koleżanek i kolegów- podopiecznych Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie. Zebraliśmy 165 zł. Dziękujemy wszystkim tym, którzy zaangażowali się w organizację przedsięwzięcia- zarówno darczyńcom wszelkich gadżetów, wolontariuszom i uczniom, którzy tak tłumnie przybyli aby wylosować swój szczęśliwy los.

  Dodała: p. M. Blicharska-Brzusek

  Walentynki - serce dla potrzebujących i chorych - Obrazek 1


   

 • Rekrutacja dzieci do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej szkoły podstawowej

   

  Rekrutacja dzieci do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej szkoły podstawowej - Obrazek 1

  Ruszyła rekrutacja dzieci do odziału przedszkolnego i klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Łubkach. Harmonogram czynności, terminy w postępowaniu rekrutacyjnym oraz karty zgłoszeń znajdują się w zakładce Strefa rodzica.

 • Choinka szkolna

       27 stycznia 2018r. odbyła się zabawa choinkowa. Pierwszą część imprezy poprowadzili animatorzy Teatru Forma z Białegostoku. Klown, Shrek i inni bohaterowie bajek zapewnili doskonałą zabawę i taneczną podróż do różnych krajów. Dla maluchów i nie tylko bardzo wyczekiwana była wizyta Mikołaja. Po odebraniu paczek młodsze dzieci rozeszły się do domu, starsze zaś kontynuowały zabawę do godz. 15.00. Jak zawsze niezawodne Mamy zadbały o pyszny poczęstunek dla wszystkich dzieci.

       Zabawa choinkowa stała się doskonałą okazją do integrowania środowiska. Odwiedzili nas absolwenci, mieszkańcy i przyjaciele. Kolejna udana zabawa przeszła do historii naszej szkoły. Zapraszamy za rok!

  Zapraszamy do galerii zdjęć

  Dodała: p. Elżbieta Wącior

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa w Łubkach
  Łubki 58
  24-204 Wojciechów
 • 81 517 10 06

Galeria zdjęć