W naszej szkole

  • Poznajemy Madagaskar

    W piątek ósmego listopada uczniowie klas IV - VIII wyjechali do Wojciechowa, by w sali GOK-u spotkać się z podróżnikiem panem Michałem Szulimem, który przedstawił atrakcje wyspy Madagaskar. Dzięki barwnym opowieściom i zdjęciom mogliśmy poznać klimat, zwyczaje, ciekawostki  fauny i flory tego egzytocznego miejsca.

      Pan Michał nie tylko zaraził nas swoją pasją poznawania niezwykłych miejsc na świecie, ale też przekonał, że warto uczyć się języków.

    Pełni miłych wrażeń wróciliśmy do szkoły. Na pewno warto było poznać wyspę króla Juliana.

  • Akcja patriotyczna ,,Szkoła do hymnu"

      8 listopada 2024 roku Szkoła Podstawowa w Łubkach po raz kolejny  przystąpiła do akcji Szkoła do hymnu,  polegającej  na wspólnym odśpiewaniu przez  całą społeczność szkolną Mazurka Dąbrowskiego. Wykonanie hymnu odbyło się  o symbolicznej godzinie 11:11 w 106 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

      Historia naszego hymnu: ,,Mazurka Dąbrowskiego" zaczyna się w 1797 roku we włoskim miasteczku Reggio Emilia w Lombardii, gdzie przebywali polscy żołnierze – legioniści.

    To tu w dniach od 16 do 19 lipca, zaraz po przybyciu na miejsce, na pierwszy widok Wojska Polskiego, jak wspomina sam gen. Dąbrowski, Józef Wybicki pisze swoją pieśń. Napoleon miał Marsyliankę, która warta była dla niego 100 pułków artylerii. Podobną bojową pieśń chciał mieć dla swoich legionistów Dąbrowski.

     Utwór nosił wówczas nazwę  ,,Pieśń Legionów Polskich we Włoszech" i był poświęcony ich organizatorowi i dowódcy - gen. Janowi Henrykowi Dąbrowskiemu. Wybicki ułożył słowa pod dźwięki ludowego mazurka, nieznanego autora. Polski nie było wówczas na mapie Europy.

    "Jeszcze Polska nie umarła, kiedy my żyjemy. Co nam obca moc wydarła, szablą odbierzemy. Marsz, marsz Dąbrowski, z ziemi włoskiej do Polski, za twoim przewodem złączym się z narodem…" - śpiewali żołnierze Legionów Polskich.

        26 lutego 1927 roku "Mazurek Dąbrowskiego" został oficjalnie uznany za hymn państwowy. Stało się to po dojściu do władzy eks-legionistów, uważających się za spadkobierców idei i czynów żołnierzy gen. Jana Henryka Dąbrowskiego.

    Polski hymn - liczy już ponad 227 lat. Nadal jest żywym symbolem polskości i ducha narodu. Jest jednym z najwyżej cenionych patriotycznych elementów charakteryzujący jedność Polaków.

    Powstał jako protest przeciwko wymazaniu Polski z mapy Europy. Kiedyś towarzyszył  Polakom w czasie zrywów niepodległościowych, bitew i wojen. Obecnie  jest śpiewany w czasie ważnych uroczystości, świąt państwowych czy innych wydarzeń np. sportowych. Został przetłumaczony na kilkanaście języków.

     

     

  • Wieczornica Patriotyczna "Sąd nad Polską"

  • Konkurs na rodzinne ciasto z okazji Święta Niepodległości

    Serdecznie zapraszamy chętne dzieci wraz z Rodzicami do wzięcia udziału w konkursie na wypiek z okazji Święta Niepodległości.

    Przedmiotem konkursu jest upieczenie ciasta (pół blachy), ciasteczek, rogalików, pączków itp. (ok. 10-12 sztuk- odpowiednik połowy blaszki ciasta). Uczestnik konkursu przygotowuje dowolne ciasto, może je ozdobić,  nadać mu nazwę własną związaną z patriotyzmem i polskością.

     Zgłoszenia przyjmujemy do wtorku 12 listopada do godz.11.00 w Sekretariacie szkoły lub
    u wychowawców klas. Dostarczamy wypiek w piątek  tj. 15 listopada do godz.9.00 do jadalni  szkolnej z załączoną nazwą i podpisem wykonawcy.

                                          Cele konkursu:

    -pogłębianie wiedzy i kształtowanie zainteresowań historią Ojczyzny,

    -kształtowanie patriotyzmu w nawiązaniu do okoliczności odzyskania niepodległości przez Polskę,

    -promocja sposobu świętowania wydarzeń  patriotycznych,

    -inspirowanie i promocja kulinarnych talentów i pasji uczniów i ich rodzin,

    - aktywizacja społeczności i zachęcanie do udziału w lokalnych wydarzeniach.

     

                 Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 15 listopada w godz.10.00-11.00. Słodkie wypieki oceniać będzie komisja w składzie: Pani Dyrektor, przedstawiciel Rady Pedagogicznej, przedstawiciel Rady Rodziców, przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego.

                Komisja dokona oceny wypieków biorąc pod uwagę następujące kryteria:

    -nadana nazwa

    -wygląd i dekoracja wypieku

    -uwzględnienie akcentów patriotycznych

    -walory smakowe i estetyczne.

    Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród (zakupionych z funduszy RR ) za trzy pierwsze miejsca  odbędzie się na Wieczornicy dn.15 listopada o godz.16.00.

                                            Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie

                                                                   Dyrektor i Rada Rodziców
                                                             Szkoły Podstawowej w Łubkach

  • Ślubowanie uczniów klasy I

       Dnia 30 października 2024 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia klasy I.  Uczestnikami wydarzenia byli pan Wojt Gminy Wojciechów dr  Artur Markowski,  zastępca Wójta Gminy pani Bożena Pajduszewska, Ksiądz Marek Jaworski, pani Dyrektor Irena Śmiech, przedstawicielka Rady Rodziców pani Agnieszka Kołodziejczyk, rodzice oraz dzieci z klas młodszych wraz z wychowawczyniami. Pierwszoklasiści musieli zmierzyć się z rozmaitymi zadaniami i zaprezentować swoje umiejętności aktorskie, wokalne i taneczne. Dzieci  poradziły sobie znakomicie, czym udowodniły, że w pełni zasługują na przyjęcie do grona uczniów Szkoły Podstawowej w Łubkach.

       Ze wzruszeniem powtarzały : „ (...) ślubujemy być pilnymi i wzorowymi uczniami, dobrymi kolegami(...)”.  Po ślubowaniu każdy pierwszak dostąpił zaszczytu pasowania na ucznia, którego  dokonała symbolicznym ołówkiem  pani Dyrektor Szkoły. W krótkim przemówieniu  pogratulowała  pierwszakom pięknego występu, zachęciła do nauki, życzyła radości ze zdobywania wiedzy.

       Dumni pierwszoklasiści zostali obdarowani  słodyczami i życzeniami od zaproszonych gości, pani Dyrektor, Rady Rodziców, Samorządu Uczniowskiego oraz rodziców i wychowawczyni.  Kolejny prezent - niespodzianka to wspaniały występ uczniów klasy II i  III przygotowany  przez panią Elżbietę Rybę. Uczniowie klasy I otrzymali od starszych kolegów nie tylko miłe upominki, ale też wiele dobrych rad.

         W dowód wdzięczności rodzice uczniów klasy I wręczyli kwiaty gościom, pani Dyrektor oraz  nauczycielom.

        Miłą i pełną emocji uroczystość zakończył wspaniały poczęstunek przygotowany przez mamy uczniów klasy I oraz wspólna zabawa taneczna.

      W przeprowadzeniu uroczystości pomogli uczniowie klasy VIII. Szczególne podziękowania kierujemy do Angeliki Barwiak, Sylwii Michałek i Bartka Filipiaka. Pani Joli Adamczyk - Wieczorek i panu Leszkowi Iwaniakowi dziękujemy za oprawę muzyczną.

       Nasi pierwszoklasiści na pewno przeżyją moc dobrych przygód związanych z nauką  w Szkole Podstawowej w Łubkach i będą jej godnymi reprezentantami.

     

  • Pamiętamy o tych, którzy odeszli...

    Przedstawiciele klasy VIII wraz z Panią Dyrektor Ireną Śmiech odwiedzili cmentarz w Wojciechowie. Przy pomniku Mieczysława Dąbrowskiego-ostatniego własciciela dworku w Łubkach zapalili znicze i postawili kwiaty. Klasy młodsze z p.A.Żydek odwiedzili miejsce na terenie placu kościelnego w Łubkach, gdzie spoczęło serce właściciela tych dóbr. Mieczysław Dąbrowski kochał ziemię Łubkowską sercem Polaka i prosił, aby po śmierci jego serce spoczęło w kurhanie obok dworku. Jego wola została spełniona co głosi  legenda.

    I tak każdego roku o tej porze wspominamy naszego dobrodzieja, dzięki któremu możemy uczyć się w zabytkowym dworku.

  • Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

  • Trwają zapisy do Drużyny Harcerskiej

  • Spotkanie z ratownikiem medycznym

    W dniu 28 października w w naszej szkole miało miejsce spotkanie z ratownikiem medycznym - panem Stanisławem Kamelą. Odbywało się ono  w dwóch turach. Pierwsza byla skierowana do  przedszkolaków  oraz uczniów  klas 1-3, następna do klas 4-8. Na początku obejrzeliśmy prezentację dotyczacą łancucha przeżycia. Ratownik pokazywał  jak udzielać pierwszej pomocy oraz co jest przy tym  najważniejsze. Poznaliśmy jak ulożyć poszkodowanego w bezpiecznej pozycji. Mieliśmy okazję sprawdzić wytrzymałość koca termicznego, nauczylismy się  wzywać pomoc, a także jakie informacje są przy tym istotne. Trzeba ocenić bezpieczeństwo poszkodowanego i swoje. Ocenić jego stan  i  przytomność. Udrożnić drogi oddechowe. Sprawdzić oddech. Zadzwonić pod numer  alarmowy 112. Pan Stanisław opowiadał nam jak wykonać resuscytację i zastosować defiblator, jeśli bedzie w pobliżu.

    Należy przy tym pamiętać o swoim bezpieczeństwie. To jest bardzo istotne.Spotkanie było ciekawe i na pewno pozwoli nam fachowo udzielić pierwszej pomocy w razie niebezpiecznej sytuacji.

  • Szkolny Rzecznik Praw Ucznia

    Funkcję Rzecznika Praw Ucznia w roku szkolnym 2024/2025 w naszej szkole pełni p. Aneta Żydek.

    Rzecznik Praw Ucznia to nauczyciel, którego rola polega na dbaniu o przestrzeganie praw i obowiązków uczniów, rozwiązywaniu konfliktów na płaszczyźnie uczeń-nauczyciel oraz nauczyciel-uczeń. Rzecznik nie zastepuje wychowawcy klasy. Uczeń może się do niego zwrócić w celu uzyskania porady bądź wyjaśnienia, a także z prośbą o pomoc w sprawach problematycznych, spornych i nietypowych. Rzecznik może interweniować w przypadkach indywidualnego dziecka, ale i całej klasy. Informacje uzyskane przez Rzecznika stanowią tajemnicę służbową.

    Jeśli zostało naruszone prawo ucznia (np. uczeń otrzymał. karę niewspółmierną do zachowania) jeżeli jest traktowany gorzej niż inni, niesprawiedliwie lub w sposób lekceważący czy poniżający-może zgłosić się do Rzecznika, bo jego działania zmierzają do ochrony ucznia przed przemocą, wyzyskiem, demoralizacją czy innym złym traktowaniem.

    Rzecznik Praw Ucznia czuwa nad przestrzeganiem praw ucznia, wynikających z obowiązujących aktów prawnych, regulaminów wewnątrzszkolnych i Statutu Szkoły.

    Prawa Ucznia określają następujace dokumenty:

    -Konstytucja RP

    -Powszechna Deklaracja Praw Człowieka

    -Konwencja o Prawach Dziecka

    -Ustawa o Systemie Oświaty

    -Statut Szkoły.

  • „LOS NASZ DLA WAS PRZESTROGĄ” - lekcja historii w Państwowym Muzeum na Majdanku w Lublinie

      W dniu 18 października 2024r. uczniowie  kl. VI- VIII pod opieką pań: E. Ryby i E. Gospodarek uczestniczyli w wyjeździe do Lublina. Celem wyjazdu było przybliżenie losów ludzi więzionych w obozach koncentracyjnych, pogłębienie wiedzy historycznej  o okupacji niemieckiej na terenie Lubelszczyzny  podczas II wojny światowej  oraz upamiętnienie ofiar nazizmu.    

      Z wielkim wzruszeniem, smutkiem i zadumą uczniowie szli słuchając   opowieści związanych z historią tego miejsca.  Pani przewodnik  przybliżyła historię obozu i opowiedziała o strasznych warunkach bytowych więźniów, którzy byli umieszczeni w przeludnionych drewnianych barakach, ograbieni z mienia, niedożywieni, schorowani, okrutnie traktowani przez funkcjonariuszy SS, zmuszani do ciężkiej pracy oraz masowo mordowani.  Podczas ponad dwugodzinnej lekcji historii uczestnicy przeszli szlakiem więźniów zwiedzając kolejno  różne baraki, łaźnię, krematorium oraz komorę gazową. W niektórych barakach zorganizowane są różne wystawy, np. Majdanek –Przeszłość i Teraźniejszość, ekspozycja butów odebranych więźniom, ich ubrania, oznakowania, a nawet można było zobaczyć  wygląd wnętrza baraku z czasów funkcjonowania obozu. W jednym z budynków znajduje się  multimedialna wystawa poświęcona pamięci bezimiennych ofiar.  Zwiedzanie zakończyliśmy przy  będącym obecnie w remoncie Mauzoleum-Pomniku Walki i Pamięci zabezpieczającym kopiec z prochami ofiar oraz oddającym hołd zamordowanym. Na jego kopule widnieje napis ‘’Los nasz dla Was przestrogą’’.

      Dla każdego z uczestników  wyjazd  była to lekcja historii na żywo, historii, o której powinien wiedzieć każdy, kto chce nazywać siebie Polakiem i Patriotą. Pobyt na Majdanku uświadomił wszystkim wagę miejsca, które jest żywym dowodem na to, że należy doceniać i szanować fakt, iż żyjemy w wolnym, bezpiecznym kraju. U  wielu pojawiła się refleksja nad człowiekiem i tym do czego jest zdolny.

       Niemiecki obóz w Lublinie, zwany potocznie Majdankiem, działał od października 1941 r. do lipca 1944 r. Oficjalnie pełnił funkcje obozu jenieckiego, a później koncentracyjnego. Wykorzystywany był, jako miejsce masowych egzekucji oraz jako obóz karny i obóz pracy. Na Majdanku odbywały się również egzekucje więźniów Zamku w Lublinie, w którym mieściło się więzienie niemieckiej policji i służby bezpieczeństwa. Obóz zajmuje powierzchnię ponad 90 ha. Do dzisiaj zachowało się jedynie 71 obiektów spośród 280 baraków, które zostały wybudowane. Pozostała część uległa zniszczeniu lub została rozebrana tuż po wojnie.                            

      Mamy nadzieję, że pobyt w Muzeum na Majdanku pozostanie na długo w pamięci uczniów.

                                                                    

  • Czytam z klasą lekturki spod chmurki

      Uczniowie klas I-III w roku szkolnym 2024/2025 przystąpili do innowacji pedagogicznej: „CZYTAM Z KLASĄ - Lekturki spod chmurki”. Jest to Międzynarodowy Projekt Edukacyjny wspierający rozwój czytelnictwa.                    Obecnie trwa VI edycja projektu pt. „ŚWIAT PEŁEN EMOCJI”.  Poprzez atrakcyjne zadania projektowe, uczniowie włączą się w wiele innowacyjnych działań z tekstem. Szósta edycja projektu, zaprojektowana na obecny rok szkolny polega na skorelowaniu czytania danej lektury ze zgłębianiem wiedzy na temat radzenia sobie z emocjami i współodczuwania.  Po przeczytaniu książek dzieci będą zastanawiały się, jakie emocje towarzyszyły bohaterom lektur i kiedy podobne emocje towarzyszą uczniom. Ponadto zastanowią się, jak radzić sobie z takimi emocjami i stworzą pomoce, narzędzia i miejsca, które im w tym pomogą.

    Oprócz kreatywnych działań związanych z czytanym tekstem, zadaniem dzieci będzie zrealizowanie ZADAŃ EMOCJONALNYCH do trzech modułów:

    - I moduł – „RADOŚĆ I SZCZĘŚCIE”,

    - II moduł – „SMUTEK I ZŁOŚĆ”,

    - III moduł – „STRACH I ODWAGA”.

      Uczniowie przystąpili do projektu z wielkim zaangażowaniem i ciekawością. Do realizacji  I modułu projektu wybraliśmy książkę Astrid Lindgren „Dzieci z Bullerbyn. Na początku dzieci wysłuchały opowiadania o Chmurce Tosi. Następnie z niewielką pomocą rodziców  uszyły własne poduszeczki - chmurki, które będą im towarzyszyły podczas czytania lektury i poznawania kolejnych przygód bohaterów. Uczniowie otrzymali wydrukowane Lekturniki, gdzie uzupełnili  już pierwsze strony. Kolejno, na bieżąco i z dużym zaangażowaniem będą wykonywać  zadania związane z lekturą. Lektura powędrowała również do domu uczniów zachęcając do wspólnej lektury również rodziców. W klasie został zorganizowany kącik czytelniczy i gazetka klasowa, gdzie zawisło już drzewko emocji. Uczniowie z niecierpliwością czekają  na kolejne zadania Chmurki Tosi.                      Wszyscy doskonale się przy tym bawimy.

    Mamy nadzieję, że praca z książką stanie się przyczynkiem do realizacji wielu kreatywnych zadań oraz akcji czytelniczych, wybranych przez uczniów, spośród propozycji zamieszczonych w Regulaminie projektu. Dzieci rozwiną kompetencje szeroko wykraczające poza ramy podstawy programowej.

     

  • 14 października - Dzień Edukacji Narodowej

    Święto Edukacji Narodowej to wspaniała okazja, aby wyrazić podziękowania za przekazywaną wiedzę i trud jaki nauczyciele wkładają w kształtowanie i wychowanie nowych pokoleń. Dnia 11 października, z okazji Dnia Nauczyciela, uczniowie klasy czwartej i piątej przygotowali dla Nauczycieli i Pracowników szkoły "Kursokonferencję". Głównym celem szkolenia było, aby Nauczyciele choć przez chwilę zapomnieli o trudach i troskach dnia codziennego oraz nauczyli się świadomie relaksować. Nauczyciele w sposób bardzo zabawny i humorystyczny przechodzili kolejne punkty szkolenia. Poznali również opinię przedstawicieli różnych grup społecznych na temat pracy Nauczyciela, a także jak ważna jest wiedza, którą przekazują dzieciom i jakie może mieć konsekwencje. Do życzeń Z okazji Dnia Nauczyciela dołączyły również dzieci z klas młodszych i oddziału przedszkolnego, pięknie śpiewając piosenki.  Nie zabrakło również podziękowań i życzeń od Pani Dyrektor i przedstawicieli Rodziców.

  • Pamięć o bohaterach - rocznica mordu zbiorowego w Szczuczkach

    6 października 2024 r. delegacja uczniów naszej szkoły z opiekunem oraz panią Dyrektor Ireną Śmiech i przedstawicielem rodziców  uczestniczyła w uroczystości upamiętniającej 85. rocznicę zbrodni dokonanej przez żołnierzy niemieckich na ludności cywilnej w Szczuczkach.

  • Zbiórka dla Powodzian zakończona

    Zakończyła się zbiórka darów dla Powodzian.

    Bardzo dziekujemy wszystkim, którzy się do niej przyłączyli.

    Dzięki Waszemu zaangażowaniu i ogromnej empatii zebraliśmy wiele  potrzebnych artykułów dla Powodzian. Zostały one przekazane pracownikowi OPS w Wojciechowie, skad trafią do potrzebujących na terenach zalanych.

    Dziękujemy za udział  w akcji.

     

  • POKAZY HISTORYCZNE GRUPY PATRIOTIC

       30 września   2024 r odbył się w naszej szkole pokaz historyczny. Grupa „Patriotic” przeniosła uczestników w czasy, kiedy Polska musiała walczyć o odzyskanie swojej niepodległości. Były to czasy od rozbiorów, poprzez powstania, aż do I i II wojny światowej. Nasz gość w sposób żywy i ciekawy przybliżył uczniom czas rozbiorów, historię powstania kościuszkowskiego, listopadowego  i styczniowego oraz  przebieg wojen zadając przy tym wiele pytań, na które dzieci już znały odpowiedzi. Ponadto zaprezentowane zostały  eksponaty i repliki broni z tego okresu.    Uczniowie z wielkim zainteresowaniem wysłuchali opowieści i chętnie zgłaszali się do wyznaczonych zadań. Najwięcej radości sprawiało uczniom przymierzanie strojów, jakie nosili żołnierze podczas walk w różnych okresach historycznych. Pojawiły się również sanitariuszki, które z zapałem opatrzyły rannych żołnierzy. Na koniec wszyscy chętni mogli założyć wybrany  strój i stanąć do pamiątkowego zdjęcia.                           

    „Podróż w czasie”  okazała się  ciekawą lekcją historii, którą uczniowie zapamiętają na długi czas.

  • Europejski Dzień języków Obcych

    Dnia 25 września 2024 roku w Szkole Podstawowej w Łubkach obchodziliśmy Europejski Dzień Języków, który już od 2001 roku wpisany jest  pod  datą 26 września. Jak sama nazwa wskazuje jest to święto całej Europy a przede wszystkim języków, którymi posługują się Europejczycy.

    W tym roku szkolnym również postanowiliśmy uświetnić ten czas różnymi atrakcjami, przygotowanymi przez uczniów i rodziców kl. VI. Miały one na celu ukazanie różnorodności językowo-kulturowej naszego kontynentu oraz korzyści płynących z nauki języków obcych.

    W ramach obchodów Europejskiego Dnia Języków podczas szkolnego apelu uczniowie zaprezentowali: zabawne scenki rodzajowe pokazujące jak moze być trudo i niezręcznie kiedy nie znamy języka obcego, zebrani mogli zapoznać się z kilkoma idiomami angielskim i zgadnąć ich znaczenie, zaprezentowano słowo “Dzień dobry” w różnych językach z pokazaniem flagi tego kraju, a dzieci mogły zgadnąć z jakiego kraj pochodzi to słowo. Uczniowie wraz z nauczcielami bawili się w czasie trwania konkursu "Jaka to melodia"  odgadując tytuły piosenek w róznych językach oraz brali udział w krótkim quizie o ciekawostkach Wielkiej Brytanii. Na zakończenie wysłuchaliśmy rapu przygotowanego z uczniami przez pana Leszka Iwanianiaka. 

    Na zakończenie zaprosiliśmy na smaczną wycieczkę kulinarną po różnych kuchniach europejskich- polskiej, niemieckiej, francuskiej, hiszpańskiej, włoskiej, angielskiej i nie tylko... Przygotowane potrawy szybko znikały z talerza i każdy wychodził zadowolony.

    Uczniowie mogli przekonać się, że warto przykładać się do nauki języków obcych i poznawać kulturę innych krajów. Dodatkowo to wydarzenie pozwoliło zachęcić uczniów naszej szkoły do nauki języków europejskich oraz przyczyniło się do pogłębienia i rozwoju wiadomości językowych.

     

     

     

     

     

     

  • Dzień Kropki w naszej szkole

    16 września obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto odkrywania talentów, kreatywności, odwagi, a przede wszystkim dobrej zabawy. A wszystko zaczęło się od opowiastki pt.,,The Dot" (Kropka), auturstwa kanadyjskiego pisarza i ilustratora ksiażek dla dzieci- Petera H. Tego dnia obowiązywały ubrania w kropki. Dzieci z klas młodszych oraz z oddziałów przedszkolnych  z p. A. Żydek świetnie się bawiąc odkrywały swoje ukryte talenty i mocne strony. Powstawały wyjatkowe i niepowtarzalne kropkowe dzieła sztuki. Nie zabrakło rozmów,kropkowo-sportowych zabaw, zabaw z muzyką,  gier, zadań,  prac plastycznych... a wszystko z ,kropką" jako motywem przewodnim. Każdy z uczniów dzielił się swoim talentem na szkolnej tablicy przygotowanej przez Samorząd Uczniowski.  Było kolorowo, radośnie i twórczo. Ten dzień pozostawił miłe wspomnienia i z pewnościa powtórzymy go już za rok.

    Po obchodach Dnia Kropki wiemy jedno: każdy z naszych uczniów ma ogromny talent, wystarczy tylko uwierzyć  w siebie.

  • Nowy e-mail szkoły

    Informujemy, że uległ zmianie adres mailowy naszej szkoły. Wszystkie wiadomości prosimy kierować na nowy adres splubki@wojciechow.pl

  • OGŁOSZENIE

    Samorząd Uczniowski

    ogłasza zbiórkę darów dla powodzian.

    Zbieramy żywność o długim terminie ważności, artykuły chemiczne,koce, produkty dla dzieci, karmę dla zwierząt.                                   Dary zbieramy do 10 października.                                     Zebrane artykuły będą przewiezione do OPS w Wojciechowie.

strona:

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa w Łubkach
    Łubki 58, 24-204 Wojciechów
  • 81 517 10 06

Galeria zdjęć